Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiköltöztem a választások...

Kiköltöztem a választások után Nyugatra. Miért nem látok semmit a "gender őrület"-ból, amire a magyar politika a jövőben építeni fog?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja élek egy külföldi világvárosban, de még csak egy homoszexuális embert sem láttam (vagy legalábbis nem tudtam róla, hogy az). Orbán meg a 3 legfontosabb problémák között tartja számon. Fajelmélet, gender és demográfia a három legfontosabb megoldandó probléma a jövőben. Na most a fajelméletről annyit, hogy itt sincs sokkal több Európán kívülről származó, de akik vannak azok is mind normálisak. A legtöbb bevándorló Kelet-Európai, tehát Orbán megnyugodhat, hiszen azt nem tartja fajkeveredésnek ha Európa országain belüli a vándorlás. A gender probléma mondom, egyszerűen olyan mint egy szellem, szimplán nem is létezik. A demográfia pedig pont Magyarországon a legszarabb, csökken a lakosság, évente egy megyeszékhely tűnik el, alacsony a magyar szaporulati ráta, magas a halálozás, maga a kivándorlás (még ha statisztikailag mahinált is a szám, ukrán romák állampolgárosításával). Akkor mit prüszköl Nyugatra? Itt nincs demográfiai válság, a lakosság abban a világvárosban ahol lakom, robbanásszerűen növekszik, alig bírják építeni az épületeket, minden gazdasági szektor pörög, remek az életminőség és ez vonzza az embereket Kelet-Európából. Miközben amúgy például Budapest az egyetlen EU-s főváros ahol csökken a lakosság, a világ urbanizációja ellenére is... szégyen.

2022. júl. 27. 19:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
Hahaha. Mivel nem mondtál várost, így érdemben nem lehet hozzászólni, de ott is Mohamed már a leggyakoribb gyereknév?
2022. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Létezik a "gender őrület", de koránt sem akkora mértékben, mint amire a politika épül.
2022. júl. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8%
Csak idő kérdése....
2022. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk 3-4 hónap alatt semmilyen következtetést nem lehet levonni egy országgal kapcsolatban.Élj ott minimum 5 évet, akkor már van annyi tapasztalatod, hogy nyilatkozni tudj az ottani viszonyokról.
2022. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%
Ezek szerint boldog vagy, hogy elmentél. Mi is azok vagyunk.
2022. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Good luck, men...
2022. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Létezik a "gender őrület", de koránt sem akkora mértékben, mint amire a politika épül."

3-4 hónap alatt egyetlen homoszexuálist (akin észrevehető hogy az) és egyetlen azonos nemű párt sem láttam kézen fogva, bizony isten. Semmi nincsen. Orbán mégis sokkal nagyobb prioritásúnak tartja mint Magyarország gazdasági válságát.

2022. júl. 27. 20:05
 8/24 anonim ***** válasza:
14%

Az a lényeg, hogy ott minden a legnagyobb rendben, nem?

Megerősítésre vársz, hogy jól döntöttél? Nagyon jól!😂

2022. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Az hogy jól döntöttem az szubjektív és objektív tény is egyben. Nem várok megerősítést.

Amit nem értek, hogy miért tűrik a magyarok, hogy egy nem létező problémát (vagy max olyat ami minden tíz/száz ezer emberből egyet érint, az sem közprobléma hanem az ő egyéni magánélete és problémája) miért tarthatja sokkal fontosabb megoldandó problémának, mint azt ami mindenkit érint Magyarországon, a gazdasági válságot?

2022. júl. 27. 20:11
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Orbán hazudik. ennyi a titok
2022. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!