Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni balosokra miért...

Az itteni balosokra miért jellemző a hazátlanság?

Figyelt kérdés
A történelemben nagy részt ezekből került ki a legtöbb áruló?

2022. júl. 28. 22:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
12%
#12: Mit kéne mondani? Lehet, hogy nincs diktatúra, csak a te fejedben, nem? Közben másoktól is azt várod, hogy ugyanazt képzeljék, amit te.
2022. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%

"A jobboldal mást se csinált az elmúlt 10 évben, mint kirekesztett mindenkit, aki nem ért vele egyet."


Kik is mondanak el minden jobboldalit ostoba, buta bunkónak? Kik is mondják, hogy ők a demokraták, és a másik oldal nem az? Kik is fröcsögnek, köpködnek már évtizedek óta Orbánra és a Fideszre?


"Az első és 2. vh előtt is jobb oldali kormánya volt ennek az országnak nagyon sokáig. Látjuk hová vezették az országot."


Érdekes, mintha most épp a jobboldal mondaná azt, még a radikális jobboldal is, hogy ki kell maradnunk ebből a háborúból, mert mi csak eszközök vagyunk két nagyhatalom és globális oligarchák játszmájában. Közben érdekes módon pont nem a jobboldal az, aki minden szankcióba belemenne, amit kívánnak tőle a nyugatiak.

2022. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%
Hazaarulok
2022. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Nem érzem magam hazafibbnak attól, hogy bekúrok és üvöltözök egy foci meccsen ha győznek a magyarok, hazafiasabb dolognak tartottam azt, hogy elmentem tanárnak, csakhát a magyar jobboldal szerint a tanárok éhbért érdemelnek ezért felhagytam vele.
2022. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk elvek miatt hidegen hagynak az emberek által húzott határok.

Szóval részemről a haza az ez az egész kis sárgolyó.

2022. júl. 29. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha a haza nekem is milliárdos lopást jelentene mint a fideszeseknek én is nagy hazafi lennék.
2022. júl. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 MolotovPunk ***** válasza:
89%
Ott kezdődik a dolog, hogy Magyarországon régóta nincs jobboldal. Az utolsó igazi jobboldali párt az MDF volt, ami helyette lett az NEM "jobboldal" semmi esetre sem, hanem egy nagy hazugság és szélhámosság. Ők akarják megmondani ki hazafi és ki nem... Vicc kategória.
2022. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
A lepontozásból látom,hogy beletalált a 13-as válaszom!
2022. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%
Mivel meleg vagyok, így az itteni Mi hazánkos és fideszes nácik úgyse tekintenek magyarnak, szóval akkor minek erőlködjek? :D
2022. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
77%
Nem a lepontozás az simán az értelmi szintednek köszönhető. :)
2022. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!