Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hegedűs Zsuzsa néni rájött,...

Hegedűs Zsuzsa néni rájött, hogy csak kell neki az ingyen adófizetői pénz, ami elvesztette közpénzjellegét? Mert az a béna pávatáncos bécsi orbán szöveg még a pudlimat sem győzte meg.

Figyelt kérdés
2022. júl. 29. 13:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Már hirtelen nem is zavarja, hogy a holokauszt miatt nincs családja.Mert ugye eddig erre hivatkozott.Tipikus zsidó.
2022. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

11

Rájött, hogy Orbán tényleg megvédi.

2022. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 A bukszáját.
2022. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Rájött hogy el fogják vágni a torkát családostul.Mondjuk furcsa hogy erre magától nem jött rá.
2022. júl. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Azt mondta eddig, hogy neki már nincsen családja a holokauszt miatt.
2022. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ő az a fajta libbant aki szereti a pénzt jobban mint a morált
2022. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Már azon agyalok itt most magamba, hogy lehet megrendezett színjáték volt ez az egész. Zsuzsika kap egy kis lóvét, eljátssza a megsértett ember szerepét, másnapra jól megbán mindent, jól eltereli az emberek figyelmét, addig is a tisztelt nagyérdemű közönség ezen csámcsog, nem a villany meg a gáz számlákon, meg hogy ismét fával akarnak fűteni télen az iskolákban, mint a '60-as években, meg nem a 30-40-50%-os élelmiszerár emelkedésen, meg a 410 Ft-os Eurón. Miközben a parlamentben a fizetéseket meg benzinpénzeket gátlástalanul emelgetik maguknak az egekbe. Lehet, Zsuzsi találta ki ezt az egészet. Elvégre tanácsadó... "Te, Viktor! Mondjál valami csúnyát, én majd jól megsértődök rajta 2 napig, addig nem azzal foglalkozik a jónép, hogy megfagyjon télen vagy éhen haljon az elszálló kaja árak miatt." Én simán kinézném belőle.
2022. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 Ezt már én is felvetettem, simán lehetségesnek tartom.
2022. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!