Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pesti tüntetéseken jelenlévő...

A pesti tüntetéseken jelenlévő fiatalok többsége drogozik, szer hatása alatt tűntet?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 00:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Most épp mi ellen tüntetnek?
2022. júl. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Lényegében semmi ellen, a tűntetés csak egy ürügy, hogy egy ilyen utcai Woodstock-ot csapjanak. Van piknikezés, sarokba szarás, meg füvezés, LSD-zés.
2022. júl. 30. 00:27
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Azért tüntetnek, hogy te továbbra is szabadon gyűlölhesd őket.
2022. júl. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2022. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem lepne meg, ahogy viselkednek.
2022. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, nagy összegben mernék fogadni arra, hogy:

• te még soha nem tüntettél semmi ellen

• te még soha nem drogoztál

2022. júl. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Eleg jo buli
2022. júl. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Tusványoson meg kokóznak, most mi ebben a nagy dolog
2022. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Lehetnek köztük olyanok
2022. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem mintha pálinkát vedelő vagy tabis alias tablettás bort vedelő vidéki fiatalok-mondom én ezt úgy, hogy én is egy 25 ezres lakosú kisvárosban nőttem fel egészen 27 éves koromig ott éltem- sőt ahogy vissza emlékszek anyám környékén lévő szülőfalujában is ahol pár ezren éltek, ott is ez volt, de a kábítószer használat is eléggé gyakori volt, az egyik középiskolai osztálytársnőm bátyja aki maga is problémás alkat volt, ő például kábítószer túladagolásban hunyt el. Nem beszélve arról, hogy szociológus hallgatóként pontosan emiatt a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet hajléktalan és alacsony küszöbű szenvedélybeteg ellátó rendszerében is voltam gyakorlaton és diákmunkás is, szóval tudom, hogy még a Fideszes Debrecenben is mi a helyzet e téren... de hát lehet mondani, hogy csak pálinkát meg csíki sört, meg Kossuth cigit szívnak... a tény az, hogy a vidéki kilátástalan és mély szegénységben élő szerhasználók biofűt szívnak, ami nem egyenlő a vadkenderrel... hanem olyan növény amit megszórnak csavarlazítóval, rovarirtó szerrel, permet szerekkel...


Fővárosba felköltözvén 27 évesen, például vidékről feljött építkezésen dolgozó fiatalok az 1- es villamoson arról beszélgettek, hogy honnan lehet kristályt beszerezni a netről rendelve, ami egy kábítószer fajta...

2022. júl. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!