Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A pesti tüntetéseken jelenlévő...

A pesti tüntetéseken jelenlévő fiatalok többsége drogozik, szer hatása alatt tűntet?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 00:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván, ők a belpesti értelmiség.
2022. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
Ja, elég szánalmas, mikor részegen/bedrogozva megy nekik csak tüntetés. Ezt fura, hogy nem érzik gáznak. Szerintem eléggé méltatlan.
2022. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy "A pesti tüntetéseken jelenlévő fiatalok többsége drogozik, szer hatása alatt tűntet" Orbán hazugsága, mint a többi hazugsága.
2022. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13-as szerint akkor mind beépített embere Orbánnak a részeg, bedrogozott ember ezeken a tüntetéseken? Mindig ezeket mutatják tvben, és aki szerintem tiszta tudatánál van is, ezeknek drukkol, meg tapsol. Tiszta primkó párttól, oldaltól függetlenül
2022. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyilvan azok toltak valamit akik amugy is szoktak.. nem azert mert tuntetesre mentek. Amugyis azok futarkodnak pl akiknek nincs vegzettseguk. Kotetlen munka stb stb. Legtobb futar haverom rocker, deszkas, raszta meg hasonlok. Vittek a haverokat is azt na. Nem leszolom oket enis ilyen vagyok 😀 csak nem katas
2022. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szal jó buli volt akkor
2022. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!