Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes futárcégek továbbra is...

Egyes futárcégek továbbra is 480 forintért tankolhatnak , míg mások 730 forintért?

Figyelt kérdés

Gulyás úr bejelentése alapján a 480 forintos benzin ársapka csak a lakosság, a taxisok és mezőgazdasági gépjárművek esetén lesz elérhető.


A Főtaxi futár, csomagszállítás szolgáltatást is nyújt már, nem csak személyszállítást. Akkor ők 480 ért tankolnak, míg pl. egy GLS futár jóval drágábban? Ez nem beavatkozás a piacba, ez így rendben van?

Értem én a Főtaxi tulajdonosa, a Budapesti iparkamara elnöke, aki a BÁV tulajdonosa is egyben jó viszonyt ápolhat doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úrral, de azért..



A taxisok KATA-zhatnak is. Az nem úgy volt hogy kis költséghanyaddal éri meg? Nem is értem.



2022. júl. 30. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ezt sem gondolták át rendesen. Ott vannak pl a tömegközlekedés buszai, azokat is kell tankolni időnként.
2022. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem beavatkozás a piacba"

A kormány már egy évtizede beavatkozik a piacba, alapból az ársapka megszabása is beavatkozás, ahogy a rezsicsökkentés esetében is az volt. Egy baloldali kormánynak pont ez a lényege, hogy az állam szabályozza a piacot. Az államnak be kell szolgáltatni a pénz, a termékeket, és azt az állam a saját belátása szerint újraosztja, kizárva ezzel a piaci mozgásokat. A fidesz pontosan ezt csinálja, és a népnek is erre van szüksége, hiszen már a 4. kétharmados ciklusukat töltik.

2022. júl. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fosnak a taxisoktól.
2022. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Majd lesz Volán meg BKV sztrájk.
2022. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 a taxisok Orbán haverjai. Miért Nagy Elek (Főtaxi tulajdonosa) a Budapesti iparkamara elnöke régóta?

A taxiszövetségbe ki delegálja vízfejeket?

2022. júl. 30. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

#2

Azok eddig is emelt áron tankoltak.

2022. júl. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A taxisok 32 éve odabas*tak az orszagnak 3 napra, azota senki nem mer veluk g*cizni.
2022. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 még übert is leüberelték.
2022. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es, igen, én pont nekik tettem volna kedvezőbbé, nem azoknak, akik még a WC-re is autóval járnak.
2022. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!