Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itthon Magyarországon miért...

Itthon Magyarországon miért utálják ilyen sokan Oroszországot?

Figyelt kérdés

2022. júl. 31. 13:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
Láttam több orosz balett előadást,abban elképesztő amit az oroszok képviselnek.Mindenféle művészetben nagyon jók.Festészet,tánc,zene.
2022. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
47%
#9 Most min sértődsz meg? Csak reagáltam egy részére a kommentednek, az nem azt jelenti, hogy a többi részét nem sikerült értelmeznem. Primadonna.
2022. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

Lehet itt sorolni jelentős művészeket: R.Nurejev,M.Pliszeckaja.

Valóban sokat fog előrehaladni a világ,ha majd minden ami orosz letagadjuk ezek után,vagy sehova nem vívunk meg senkit.

Sőt majd az Unió javaslatára netán kiállításokon sem lehet orosz műveket megtekinteni,vagy netán ezeket koncerten meghallgatni.Bojkott van, nem?

2022. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 6#

Mellékelem a marginális szó jelentését, hátha sikerül majd helyesen használnod, amikor okoskodni próbálsz.

marginális (melléknév)

Fájl:Marginális.jpg

1. Nem fontos (részlet), amely egy másikhoz viszonyítva, vele összehasonlítva kevésbé jelentős; lényegtelen, elhanyagolható, teljesen lényegtelen (körülmény), amely egy szempont szerint teljesen közömbös, egyáltalán nem fontos.

2022. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%

Majd most fog számítani,hogy melyik országban hogyan utálják az oroszokat.

Már most nagyon nehezen tudtam megtankolni,pedig másfél nap telt el a kormánybejelentés óta.

Sajnos az oroszok kezében vannak az ütőászok,mi itt Európában csak a betlire vagyunk jók.

2022. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15 hamár ultis hasonlat, a vállalt ultimot 7-essel kell elhozni. De nagyon úgy fest, hogy az nem az oroszok kezében van. Persze még mindig fel lehet borítani a zsugaasztalt de talán az atomig nem akarnak elmenni.
2022. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
16/ Európa szenved a saját hülyesége miatt,amit a szankciós politikájával saját maga idézett elő.Minek a szankció,amikor az oroszok annak adnak gázt,és olajat úgyis, akinek akarnak,mert ez már nagyon így fest.Egyenlőre még mi kapunk,és be tudunk szerezni kellő mennyiségű földgázt is szembe a németekkel,akik bizony nem nagyon tudnak beszerezni,és miattuk van ez az egész 15%-os kötelező csökkentés,amit mi nem fogadtunk el.
2022. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%

"Európa szenved a saját hülyesége miatt,amit a szankciós politikájával saját maga idézett elő."

Ezt a fideszeseken kívül senki nem gondolja.


"Minek a szankció,amikor az oroszok annak adnak gázt,és olajat úgyis, akinek akarnak,mert ez már nagyon így fest."

Leszámítva, hogy a szovjet gázipar európa központú, nincs számottevő vezetékkapacitás másfelé. Cseppfolyósító üzem meg még kevesebb van.


"Egyenlőre még mi kapunk,és be tudunk szerezni kellő mennyiségű földgázt"

A megszorítások ezt az állításodat nem támasztják alá.


"szembe a németekkel,akik bizony nem nagyon tudnak beszerezni"

Magasabb a jelenlegi töltöttségük, mint tavaly ilyenkor. Csak szólok


"miattuk van ez az egész 15%-os kötelező csökkentés"

Ez nem kötelező, csak ajánlás, a jelenség neve kockázatcsökkentés. Egy fideszesnek ez nyilvánvalóan ismeretlen fogalom.


"amit mi nem fogadtunk el."

Nem kell bizonygatni, látszik, hogy ostobák vagytok.


Tehát beböfögtél valamit, amiben egyedül egy "és" volt ami nem hazugság. Komoly teljesítmény.

2022. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
36%

Németország eröltette át a 15%-os kötelező csökkentési kvótát,mert nagyon nincsenek erre a helyzetre felkészülve,ami most történik,és nehéz lesz 50 év jólét után a társadalmukkal szembesíteni azt,ami rájuk vár.Nem kellett volna nekik beállni a szankciós sorba,nem kényszerítette őket senki,és semmi,akkor most sokkal könnyebb lenne...

Az egész német külpolitika a 2.VH óta semmi másról nem szól,mint az IGAZODÁSRÓL-valakihez.

Én is "csak szólok" finoman,nem böfögve.

2022. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%
#14 Tudom mit jelent a szó. Pont azt mondtam, hogy Észak-Korea helyzete, mivel nem háborúzik a szomszédban és nem tőle importálunk gázt és kőolajat marginális, avagy elhanyagolható Oroszországhoz képest. Nem tudom mire föl okoskodsz te retardált majom, de nagyon nem vagy képben.
2022. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!