Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most van ez a rezsi mizéria,...

Most van ez a rezsi mizéria, de mi a helyzet a távhővel, ami se nem villanyszámla, se nem gázszámla, de igazából vagy elektromosságból vagy gázból származik. Hm?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 00:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2022. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
M g fogja a szolgáltató emelni a díjat hamarosan...azt a meleg vizet is élő kell állítani.
2022. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogja, az átlag feletti fogyasztók tekintetében, de mivel a legtöbb ember átlag alatti fogyasztással rendelkezik. :-D
2022. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
75%

6os teljesen egyetértek.

Nálunk is a 400 köb télen egyáltalán nem kiugró. Az átlag!unk 350.

2022. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, nem kell idegeskedni, a távhőt is meg fogják emelni és akkor megnyugodhat a kicsi lelked.
2022. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Tök jó lenne, ha végre nem széthúzás lenne, hogy ha én szívok, más miért szív kevesebbet"


Nem azzal van a baj, hanem azzal, hogyha nem szív mindenki igazságosan, akkor nincs spórlásra ösztönzés. Minden területen mindenkinek spórolni kéne, amennyit tud. Ráadásul nem is kéne úgy legyen, hogy aki gazdag az pazarolhat, mert azzal nem jutunk előrébb. Most percenként fordul épp a helikopter a Forma1 miatt! Az ilyesmit tiltani kéne, és sok minden mást is, ez csak hab a tortán!

2022. aug. 1. 15:26
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Én teljesen igazat adok neked kérdező.


Az a helyzet, hogy amíg kapkodó, totál vak intézkedéseket jelent be a kormány ugy, hogy gyakorlatilag a következő órában már hatályba is lép.... nos abban az országban nincsen biztonság. Sem jog.


Azt hiszem a franciáknál vezetik be, hogy a plázákban lévő üzleteknek zárva kell lennie az ajtójuknak működő légkondi mellett.

Ez egy nagyon okos dolog, kicsi de okos. Itthon miért nem vezetik be? Mert az büdös nyugati gondolat! Milyen elmebeteg gondolkozásra vall ez?


Amúgy én elmondom par dolgot milyen kis dolgokra kötelezném a népet és a cégeket, önkormányzatokat... mondom kis dolgok, de sok kicsi sokra megy.

-Alkonyattól hajnalig csak és kizárólag a kozteruleti vilagitast engednem. Az uzletek es egyeb helyek kivilagitasat, neonfenyeit stb nem. Csak azokon a kiemelt helyeken, ahol a kamerák miatt muszáj.

-Üzletek, plázák, bevasarlohelyek fűtését maximalizálnam mondjuk 20 fokban. Télen amugy is mindenki nagykabátban megy be, semmi ertelme sincs. Az ott dolgozók pesig egy kardiganban boseggel kibirjak a 20 fokot. Sőt.

-Mindenfele fenyuzo uri huncutsagot lefujnek vagy nem engdelyeznek kozteruleten, pl tuzijatek aug 20 illetve ugye szilveszterkor. Nincs ennek itt az ideje, csak a penzt viszi.

-A tavhosoknek minimalis, mondjuk 1000 forintos havi szolidaritasi hozzajarulas kiszabasat kezdemenyeznem, ugyanis nekik ugyanugy reszt kell venni a kozteherviselesbol mint Anti bácsinak mucsaröcsögén, akihez nem megy távhő!


Stb stb van még ezer más ötletem is... sok kicsi sokra megy, így sokkal könnyebb lenne elviselni ezt az időszakot... de ezekkel a hülye intezkedesekkel mindig csak 1-1 kipécézett tarsadalmi csoportot szopatnak.


Nekem ez a véleményem... ha másnak más azt is tiszteletben tartom.

2022. aug. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
lehet, hogy holnap reggel, mikor felébredsz, már vár a távhó emeléses jogszabály.
2022. aug. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
74%
A panelesekre is előbb utóbb ki kell majd találni vmit🤔télre megálmodják.Nyugi senki se marad ki. Gyerekek az lesz eljárunk dolgozni aztán haza megyünk a 300 négyzetméterbe s abból 10 négyzetméteres szoba lesz fűtve, 5 tagú család abba alszik azt annyi. De nem kell 300 nm eleg lesz 60nm is, 1 szoba fűtve lesz azt annyi. Nincs gáz😆a vegyestüzelésűekbe már most nincs fa, majd hulladékokból megoldják. Cudar téli hónapoknak nézünk elébe. Az élelmiszer árakról nem is beszélve.Dolgozz és élj! Az ember a fűtésre és kenyérre valót fogja megkeresni. Pont annyit.
2022. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, itt a politikai elit kivételével mindenki szív. Távhős panelben élek, 34 négyzetméteren, gyerekem nincs, nem vagyok jogosult CSOK-ra, a magánnyugdíjpénztárak elkaszálásával a jövőm egy részét tönkretették, a lakáskasszák alól elvették az állami támogatást, de az ingatlanok ára nekem is az egekbe szökött, viszont nem tudok igénybe venni semmit, így én nem tudok átköltözni például kertes házba, ha valami felújításra lenne szükség a társasházban, alig van valami, amit a lakógyűlés elfogad, így az épület nincs szigetelve, 40°C-os kánikulában úgy átmelegszik, hogy alig tud lehűlni, de hát nincs olyan korszerűsítési támogatás, ami a paneles felújításokat célozná. Ja, persze Orbánék maguknak azért emeltek fizetést, nem is keveset.
2022. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!