Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nincs valami rezsitámogatás...

Nincs valami rezsitámogatás alacsony keresetűeknek?

Figyelt kérdés

Gimnáziumi tanár vagyok Budapesten, pótlékokkal együtt nettó 207 ezer a fizetésem


Egy pici, 23 nm-es udvari lakást bérlek, ahol konvektoros fűtés van, az albérlet így is elviszi a fizetésem felét, pedig kb. a legolcsóbb albérlet ez a városban. Viszont sajnos nagyon rosszul szigetelt (kb. egy garázsból átalakított épületet kell elképzelni), így nehéz konvektorral felfűteni.


Ha nincs semmi segítség ebben a helyzetben, akkor választanom kell, hogy fűtök vagy eszek a télen, mert mindkettő egyszerre nem fog menni. Nincs valami párt/civil szervezet, akik ilyenkor tudnának segíteni?


Illetve ha nincs, akkor kb. hány fok az a hideg télen, ahol még nem fagy meg az ember? Hallani lehet ilyeneket néha a hírekben, hogy valaki a lakásában fagyott meg, ahhoz mennyire kell hidegnek lenni?


Tavaly télen 3 napig nem voltak itthon, akkor 12 fokra hűlt lea szoba. Az már veszélyes?


26/N



2022. aug. 1. 10:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Én hasonló helyzetben hétvégén házaknál takarítást vállaltam, hogy kifizethessem a rezsit. Neked is ajánlom.
2022. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nincs
2022. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Pályát kell váltani.
2022. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Magyar-történelem szakos tanárként nem igazán kellek sehova.
2022. aug. 1. 11:03
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Kérjél segélyt az önkormányzattól. Vagy menj el az Aldiba pénztárosnak, akkor többet fogsz keresni.
2022. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Rétegesen kell öltözködni a házban is, régifajta tollas dunnyát érdemes beszerezni. 12 fokban azért nem fagy meg az ember csak úgy. Mondjuk a mindennapi dolgaidat illetve az órákra készülést hidegben nehéz megoldani, de ha van egy kis szerencséd, hozzászoksz.
2022. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
Egy 23 nm-es "luk"-nak a fütésének azért bele kellen férnie a rezsicsökkentett tartományba.Ha meg tényleg annyira sz*rul szigetelt akkor a főbérlővel kéne beszélni mert a jelenlegi helyzetben igencsak lecsökkent az olyan albik ára ami ennyire pocsékul szigetelt
2022. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Dehogynem kellesz máshova, csak nem próbálkozol. Multiknál nem számít, milyen diplomád van, csak legyen valamilyen. Viszont kell valamilyen szintű angol nyelvtudás mindenhova kb.
2022. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagy alacsony keresetű, én húsz évig voltam közmunkás, legutóbb 47 ezer forintért. Előtte meg ilyen 11 és 28 ezrekért. Te rendkívül jómódú vagy.
2022. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, aki tanítói fizetésből nem tudott megélni, elkezdte hirdetni magát index fórumon, Facebookon, hogy privát takarítást vállal, úgy tele lett melóval, hogy csak na, és a tanítói fizetése háromszorosát kereste.
2022. aug. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!