Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vidéki középkorúak és fiatalab...

Árokpart kérdése:

Vidéki középkorúak és fiatalabbak. Ti kijönnétek egy nagyobb tüntetés erejére az új rezsiszámítás miatt, ha már az igen csak nem Tisztelt többségi társadalom nem hajlandó a seggét megemelni?

Figyelt kérdés
Ismertek nem szoktam ilyen vulgárisan fogalamzni, nem is szeretem aki így beszél, de már egyszerűen fel vagyok háborodva.Csak azt nem értem, hogy sokan mégis miben reménykednek. Egy falusi parasztházat nem fognak tudni kifűteni a megadott arányszámokkal. 2014-ben a netadó ellen már másnap tucatnyi Facebook-os csoportvolt, abban az évben mikor már visszavonta a kormány a netadót egészen majdnem Karácsonyig több ezres tüntetések voltak, a 10 százalékos szappanadóért meg chipsadóért ezrek tüntettek, most meg mindenki otthon kuksol és vagy azt várja, hogy megfagyjon vagy még mindig abban reménykedik, hogy a Fidesz ezt úgy sem teszi meg. Meg fogja jó reggelt kívánok!
2022. aug. 3. 12:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
41%

"a Fidesz azt tesz, amit akar"


Ezt gondolták a lefejezett királyok is. Azért kéne, hogy valaki végre mozduljon, és ők rettegjenek, ne mi.

2022. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Molyember ***** válasza:
71%
Jó, és te megmozdulsz? Mész lefejezni őket? Dehogy mész, szarik itt már mindenki mindenre. Ez is része volt az elmúlt 12 évnek.
2022. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
58%

#22: Én nem vagyok politikus. A tanárt se cseszegeted, hogy miért nem épít felhőkarcolót. A kérdés az, hogy akinek az a dolga, azért fizetjük adómilliárdokból, az mért nem mozdul, vagy miért nem vonul vissza.


Vonatkozik ez a szélsőbaloldaltól Toroczkaiékig mindenkire. Mind csak a pofáját tátja a 3 milliós tiszteletdíjért, de tenni nem tettek semmit az elmúlt 15 évben.

2022. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
83%

Ami a kérdést illeti: most augusztusban hőség van, sokan szabadságon vannak, a rezsiszámlán sem látszik annyira, úgyhogy most nincs sok esély tüntetésre.


Majd ősszel, ha visszajönnek szabadságról, jönnek a hidegebb napok, meglátják az emberek a számokat, akkor lehet majd szervezni tüntetést.

2022. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Nem. Elegemet tüntettem már, semmi értelme. Meguntam. Csináljanak az emberek, amit akarnak. Hogy Damu szavaival éljek: "Jól van, akkor az Orbán nyert! Jó éjszakát!"
2022. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon szánalmas, hogy nektek 12 éve semmi nem érte el az ingerküszöbötöket ( amikor más csoportok ellen uszítanak, amikor elrabolják a magánnyugdíjakat, amikor az EU-tól felzárkóztatásra kapott pénzek Orbán és a családja zsebében landol, mi meg egy Bulgária szintű szarfészekké süllyedünk.. stb stb) ,sőt, nemhogy nem érte el az ingerküszöböt,de állva tapsoltok ennek a maffiahálózatnak 10+ éve. Most meg tüntessünk _azért_ , hogy állítsák vissza a rezsicsökkentést. Eleve be sem kellett volna vezetni ,hanem spórolásra, és energiatakarékosságra ösztönözni az embereket szigetelésre,napelemre, stb adott pályázatokkal . Az összes létező szakértő, aki nem a fidesz valagából lóg ki ezen az állásponton van évek óta. Nem Gyurcsány,nem a 444 írta meg, nem a ballipsik "fröcsögték", hanem gazdasági szakértők. Egy hónapja még javában röhögtetek a németeken,hogy meg fognak fagyni ... röhögtetek MZP-n, amikor kimondta,amit minden épeszű ember tud már évek óta : nem lehet fenntartani a rezsicsökkentést.

Ezért mit akarsz tüntetni ? Tüntess azért, mert a fidesz az arcodba hazudik,kirabol, elárulja a hazádat. Ez nem most kezdődött . Még a katásokon is jókat röhögtetek kicsivel a rezscsökkentés hírek előtt, elhordtátok mindenféle drogos adócsalónak őket . Őszintén , ott van 3 millió fidesz szavazó (köztük te is),mentsétek meg egymást, vagy tüntessetek egymásért. A többi pár millió ellenzéki szavazót itt senki nem képviseli hosszú évek óta. Mi vagyunk az LMBTQ szörnyek, a szinglihorda,a belpesti csökevények stb . Könnyü azt mondani,hogy pártállástól függetlenül fogjunk össze. Eddig miért nem ment ? Ja, arról nem is beszélek,hogy 4 év múlva ugyanígy leszavaztok majd a fideszre, veled az élen. Te magad is leírtad már nem egyszer:D A memóriátok 3 nap. Drága tanulópénz lesz ,de ez nagyon kell most ennek a társadalomnak .

2022. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
20%
Nem, mivel engem nem érint a rezsi árak emelkedése, különben is háború van, a hülye EU-s szankciók esetén pedig egekben az energiahordozók ára. Köszönjétek meg ezt a drága EU-nak, Magyarországot és a Fideszt pedig tessék szépen békén hagyni.
2022. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
27-es Ki mondta a kampányban, hogy marad a rezsicsökkentés csak nem a Fidesz és Orbán Viktor? De bizony magyarán hazudtak nekünk.
2022. aug. 3. 13:42
 29/40 anonim ***** válasza:
75%
A Fidesz a "Leszarom, engem nem érint. Nem az én problémám." pártja. Évek óta ezt képviselik a szavazóik is. Teljesen hiányzik belőlük az empátia, a szolidaritás bármelyik társadalmi csoport iránt, legyenek azok a hajléktalanok, a tanárok, az ápolók, a melegek, a lipsik, a kisvállalkozók, vagy bárki más. Ez kellett nektek, hát évezzétek és oldjátok meg. Keressetek többet, ahogyan Orbán Führeretek is tanácsolta.
2022. aug. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
44%

@28, amit csinálnak, az már nem is hazugság, hanem hazaárulás.


ELŐSZÖR olvasd végig MZP választási programjának 12 pontját, nem hosszú:


[link]


Majd ezután olvasd el, hogy ezt a 12 pontos programtervezetet hogyan foglalta össze a kormánymédia a saját csatornáin:


"Az energiaszankciók felelőtlen követelésével veszélybe sodorják a magyar családok és vállalkozások gáz- és áramellátását, és brutális rezsiemelést hoznának a magyarok nyakára. Visszahoznák Gyurcsányt és gazdaságpolitikáját: újra tönkretennék a gazdaságot, adóemeléseket akarnak, eltörölnék a minimálbért, elvennék a családtámogatásokat és a 13. havi nyugdíjat, bevezetnék a fizetős egészségügyet, tönkretennék a vidéket, beengednék a migránsokat és rászabadítanák a gyerekekre az LMBTQ-propagandát"


És aztán gondold végig, hogy mit tett a Fidesz a választások óta. Aztán figyeld majd, hogy milyen döntéseket, rendeleteket fognak hozni az elkövetkezendő hónapokban.


A többit rád bízom.

2022. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!