Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fognak mindent az Ukrán...

Miért fognak mindent az Ukrán orosz háborúra?

Figyelt kérdés
sajnos mennek fel az árak,nem hiszem el hogy az ukrán Orosz háborúnak bármi köze lenne az egész hez, fél kg szeletelt kenyér 600 ft vagy éppen 700,amikor régebben még csak 250ft volt 1kg. egyszerűen felháborító,a bérek nagyon alacsonyak,azt mondják hogy a magyar ember átlag bére 500ezer ft,ez érdekes mert egyáltalán nem így van,van aki a havi nettó 90ezer ft ot alig keresi meg pedig van szakmája és éretségie is, engem pl nem rég rúgtak ki mert nem tudtak ki fizetni egyszerűen nem bírtak ki fizetni,pedig alig kaptam havi nettó 150ezret amit egy csettintésre simán ki fizetne bárki és akkor ezért napi 18 órát dolgoztam valamikor be vállaltam a hétvégét is,ez a Fidesz tönkre teszi az országot de nem jönnek rá az emberek istenítik az agymosott nyugdíjasok már bocsánat a kifejezés ért de nem tudok szebben fogalmazni mert dühös vagyok hogy nem tudok meg élni ebben az országban és nem tudok ez ellen mit tenni,és akkor a háborúra fogják amihez nekünk egyáltalán semmi közünk ,nem értem mért kell mindent arra fogni orbán nak,váltsák már le könyörgöm.
2022. aug. 3. 12:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Rövid, de tömör lesz a válaszom: mert nincs gerinc a Fideszben, hogy beismerje a hibáit.
2022. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Bűnbak kell a szar kormányzásra. Ráadásul mocsok mód hazudnak is.
2022. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%
Elég buta vagy, kérdező.
2022. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Én nem tudom, te 50%-os, két és fél pipás, de szánalmas, ahogy véded a kormányt, meg lepontozol minden olyan kommentet, ami neked nem tetszik.
2022. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert erre a legkönnyebb fogni. Az áremelések oka - pontosabban célja - valójában az új világrend.
2022. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!