Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy nap véget ér az Orbán-kors...

Bbenjoe kérdése:

Egy nap véget ér az Orbán-korszak. Félsz-e attól, hogy utána idővel annyival rosszabb lesz a helyzet, hogy visszasírod majd ezt ami most van?

Figyelt kérdés

2022. aug. 4. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Nem.
Igen.
Erre inkább én nem is akarok gondolni!
27 szavazat
 1/10 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Benne van főleg mivel Orbánt az ellenzéke már nem, maximum egy válság tudja megbuktatni.
2022. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

A történelmi tapasztalatból kiindulva abszolút elképzelhető. Horthy után is Szálasi jött, Hitler támogatásával.


Ha úgy hozza a helyzet, Viktort is válthatja a Mihasznák Mozgalom, Putyin támogatásával, egy olyan történelmi konstellációban.


Képzelj el egy budiházi vezette országot...

2022. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a szart biztos nem sírom vissza, ennél csak jobb jöhet.
2022. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért a Fidesznél már művészet lenne rosszabbul kormányozni. :D
2022. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a szart biztos nem sírom vissza, ennél csak jobb jöhet."


Én gyurcsány idején is ezt hittem - erre jött orbán. Sajnos minden rossznál lehet még rosszabb, ne kiabáljuk el!

2022. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a káosz amit Orbán és kompániája csinált saját magát teszi a Magyar történelem legsötétebb korszakává. Bárki jön, mégha a 80-as évek Romániáját tudná csak felmutatni már azzal is paradicsomi körülményeket varázsol vele.

De teljesen mindegy, mert a Magyar mindig sír. A magyarnak mindig az nem jó ami van. Amíg Osztrá-Magyar monarchia volt sírtunk, hogy az nem jó, pedig óriási ipari és gazdasági fejlődésen ment át az ország. Qrva sokat profitáltunk a dualizmusból. De mi rováztunk. Amíg az Oroszok itt voltak, a pokol peremén éltünk, elzárva a vasfüggöny mögé, volt kötelező Orosz nyelv, egypárt rendszer, stb. Sírtunk. Jogosan, de sírtunk (most ezt sírjuk vissza csak nem vörös a szín és nem a Szovjetúnió csicskái lennénk könnyes szemmel nézve ahogy Kádár szájon csókolja Brezsnyevet, hanem narancs köd van, az Oroszok csicskái szeretnénk lenni és vígan tapsikolunk ahogy Orbánt análba rakja Putyin). Most végre a nyugat befogadott. EU tagok vagyunk ... oda tartozunk ahova 1100 éve szerettünk volna, akiknek a jólétét mindig irigyeltük .... erre most sírunk, mert az ingyen pénz mellé amit osztanak ezek a gonoszok elvárásokat is alátámasztanak. Sírunk, mert nekünk most ez nem jó. De nem baj, most lesz vármegyénk, ispánunk, talán majd királyunk is .... és vissza mehetünk a kozák köcsögökhöz mélytorkozni. Majd újra lehetünk a vas és acél országa, újra énekelhetjük november elsején fehér ingben, piros nyakkendővel, hogy "szojúúúz nyeruzsími ...". Mert most azt sírjuk vissza. Amikor meg majd 10 éve azt sz*pjuk, akkor megint a nyugatért sírunk majd. Bravo!!!

2022. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

"Én gyurcsány idején is ezt hittem - erre jött orbán. Sajnos minden rossznál lehet még rosszabb, ne kiabáljuk el!"


Tisztában vagyok vele, hogy Orbánnál van rosszabb is, én csak azt mondom, hogy ami nála is rosszabb az ide nem fog eljutni.

2022. aug. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"én csak azt mondom, hogy ami nála is rosszabb az ide nem fog eljutni."

Nem vagyok teljes mértékben meggyőződve róla hogy igazad van, ennek ellenére teljes szívemből kívánom, hogy a próféta szóljon belőled!

2022. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Orbán NEM EU-konform!

Szegény olyan mértékben épül le szellemileg, mint ahogy a zsír rakódik rá!

És az nem semmi!

Magyarországnak semmi szüksége sincs Orbánra.

2022. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy Orbánt lehetséges lenne alulmúlni. Csak egyetlen módja van - de a Mi Hazánk sosem lesz annyira erős.
2022. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!