Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt, hogy a Mi...

Miért hiszik azt, hogy a Mi Hazánk nem tud szavazókat elcsábítani a Fidesztől?

Figyelt kérdés

Apám április 3-án Orbánra szavazott, mert ki nem állhatja Gyurcsányt. Én a Mi Hazánkra szavaztam nemzeti radikálisként.


A HírTV megy nála egész nap. Azonban múltkor hallottam, ahogy a haverjának dícsérte Toroczkait, hogy a Parlamentbe jutása óta mennyit dolgozik stb.


Én nem fogom meggyőzni őt arról, hogy a MHM-ra szavazzon, de szerintem hajlana rá és úgy gondolom, hogy a fidesz-szimpatizánsain belül még sokan vannak így.



2022. aug. 5. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki hiszi ezt?

Azért ment a kampány korábban is a fidesz oldaláról, mert tudják, hogy a szavazók könnyen változtatják a döntésüket az aktuális események hatására még ha később megint másképp döntenének.

Ki hiszi azt szerinted, hogy ne lehetne bármelyik pártnak szavazókat szerezni a fidesz-kdnp hatalmas szavazótáborából?

2022. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Például sokan azt mondják, hogy a Fidesz fogja bekebekezni a Mi Hazánkot.
2022. aug. 5. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Azért szavaztak a Fideszre mert ők is bedőltek a látszatnak, hogy a ballibek voltaképpen erősek. Csakhogy sokkal gyengébbek voltak a vártnál, pedig a MHM hozhatta volna a 20%-ot is, ha nem olyan beszariak a radikálisok és nem árulják el a saját ideológiájukat. Semmi mással nem lehet magyarázni azt, hogy a radikálisok elvesztettek háromnegyedmillió szavazót.

Ezek után én nem bíznék abban, hogy egy újabb baloldali összefogás esetén nem fognak megmaradni a Fidesznél.

2022. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%

#2 "Például sokan azt mondják, hogy a Fidesz fogja bekebekezni a Mi Hazánkot."

Ez közel sem jelenti azt, hogy azt hinnék amit a kérdésben kiírtál.

Amúgy nézted hogy kik azok a "sokak" akik "azt mondják, hogy a Fidesz fogja bekebekezni a Mi Hazánkot."?

Pontosan ugyanazok akik azt is mondták, hogy áprilisban az ellenzéki összefogás fog győzni a választáson, akik szerint Orbán már tízszer megbukott, akik már 2010-ben államcsődöt jeleztek az első lépések jelére amivel kezelték a válságot. Akik szerint az imf hitel nélkül nem tud majd működni a gazdaság, akik szerint nincs is illegális migráció, meg akik szerint nem is akar az EU kötelező kvótát az elosztásukra, avgy éppen akik szerint Orbán egy személyben felelős az ukrán háborúért meg az inflációért egész Európában.

Szerintem nem kellene ezeknek hinned, hiszen eddig még egyetlen alkalommal sem jött be amit ezek a "sokak" mondtak.

Még az sem hogy ők olyan sokan lennének.

2022. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!