Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig arról volt szó, hogy...

Eddig arról volt szó, hogy NAPONTA 50 liter hatósági áras üzemanyagot lehet tankolni. Erre kiderül, hogy ez mégsem így van? Tudtatok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Ha valaki tud erről linkelni jogszabályi helyet, azt megköszönném, mert én kerestem, de nem találom.



2022. aug. 6. 08:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
78%
Ez a MOL döntse, nem jogszabály. Amúgy mi a rossebbért akarsz egy nap kétszer tankolni?
2022. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
24%
És akkor ugye senki sem akar tartalékolni......
2022. aug. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
66%
Mivel jogszabály sem tiltja hogy ezt csinálják így törvényes.
2022. aug. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
77%
Jaaa pont tegnap jártam így.. :D Alíg volt nálam kp, pont annyi,hogy hazáig elmentem a kocsival(10ért tankoltam) és hazaértem mondom akkor elmegyek telli fröcskölöm... hát hatóságisba már nem tudtam
2022. aug. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
68%

"Ha valaki tud erről linkelni jogszabályi helyet, azt megköszönném, mert én kerestem, de nem találom."


Milyen jogszabályt pávuskám? Semmilyen jogszabály nem korlátoz, tankolhatsz egymilliárd litert is, csak győzzed kiperkelni.

2022. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
7%
OMV kúton sokhetes gyakorlat a max. 10 literes tankolás. Hosszabb út esetén aznap tankoltam ismét. Most a fogyasztástól függőn 150-180 km lett a napi hatótáv.
2022. aug. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
83%
Ugye-ugye, most bukik ki mennyi vállalkozó használta a kiskaput. A céges kocsik nem fogyasztottak semmit viszont a családi az napi száz litereket:)
2022. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
97%

Igen, ez egy elég fura helyzet így, mert ha egyszer tankolsz 20 litert, akkor aznap többet már nem tankolhatsz hatósági áron abba az autóba. Kis robogóknak ráadásul forgalmijuk sincs, így ott eleve nincs rá lehetőséged.

Én sokkal igazságosabbnak tartanám a havi limitet. Legyen mondjuk havi 100 literig a kedvezmény, aztán hogy azt 5 vagy 15 részletben használod fel, az ne számítson.

2022. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező jobban jársz ha keresel egy magánkutat és zsebből zsebbe 600-ért tankolsz a cégesbe. Mindketten jobban jártok.
2022. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
80%
A MOL-ról van szó, mint állami cég. A kormány sem hülye hogy a saját kölykét fojtsa meg, így eltekintenek nekik ettől hogy törvényileg nincs ez szabályozva.
2022. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!