Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fakitermelés növelése...

A fakitermelés növelése helyett nem inkább a szénkitermelést kéne növelni?

Figyelt kérdés
És ahol csak lehet átállni a széntüzelésre részben fa helyett és részben gáz helyett?
2022. aug. 6. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
De, ebben tökre igazad van, csak Magyarországnak nincsenek komoly szénkészletei.
2022. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Tudod kérdező, anno jártam általános iskolás diákként a helyi kisvárosi uszodába a roppant gyenge izmaim miatt úszni, és mivel érdekelt a városom történelme, így azt is megtudtam, hogy azt az épületet bizony termálvízzel fűtik, akkor gondolkodtam el, hogy ha Magyarország alatt ilyen források vannak, hogy miért nem erre is használjuk ezt...
2022. aug. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Az meg van hogy, az idöjárás változik már mediterán éghajlat van magyarán enyhe tél lesz mindig.Hó se lesz már olyan 5-6 éve csak az éjszaka hideg.Ha növelik a fakitermelést az csak jobban ki száritja a talajt meg eső is keveseb lesz.Inkább fákat kéne ültetni ország szerte nem stadiont fa hasznos a beton nem az.Idota pesten is minden panel mellé fa kelene nem parkolo.Én tudom mert olyan helyen vagyok ahol sok fa van itt még normálisan van eső is de már itt is elkeztek betonozni.
2022. aug. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
A fakitermelés is lehet ésszel csinálni. Sokat utazom vonattal és mindig csodálkozom, hogy menyi kiszáradt fa van a vasútvonalak mentén. Azokat nyugodtan ki lehetne vágni és szárítani sem kellene. Vagy engedélyezni magánembereknek kivágni azokat.
2022. aug. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha stadionok helyett szélerőművekkel kúrták volna tele az országot, most lenne ingyen energia és lehetne villannyal fűteni.
2022. aug. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
csak azt felejted el, hogy brüsszel már a mátrai erőmű eldózerolásának elmaradását is úgy érzékelte, hogy itt megszűnt a jogállamiság
2022. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A bányák újranyitásáról is érdeklődik a Fidesz az illetékeseknél. Akik persze ezt őrültségnek tartják, az egyik posztban például valaki konkrétan azt írta 25 méter vastagon ömlesztették el betonnal a bányát, hogy lehet azt már újranyitni??
2022. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es, fúrókalapáccsal, csak sokáig tart. De ha Hegedűs Zsuzsa lemegy a bányába, a szén biztos, hogy feljön.
2022. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"25 méter vastagon ömlesztették el betonnal a bányát, hogy lehet azt már újranyitni?"


fel kell törni azt a 25 méter betont, és nem mellesleg kijárna 20 év börtön a varjú lászlónak és a többi rendszerváltás korabeli bányszakértőnek

2022. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs lezárva a bánya, hanem tárva-nyitva lenne minden, akkor is 8-10 év, mire üzemszerűen működésbe lehet hozni egy ilyen létesítményt. Ez nem úgy van, hogy felveszünk, vagy kölcsönzünk 600 embert, aztán megmondjuk nekik, hogy ott a tárna liftje, lehet lemenni dolgozni.
2022. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!