Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb magyar főleg a...

A legtöbb magyar főleg a Fideszesek miért gondolják azt, hogy Magyarország még mindig jobb mint a világátlag, holott baromi rossz itt az élet?

Figyelt kérdés

A húgom kiköltözött a párjával Németországba a választások után. Tehát már 3-4 hónapja kint élnek, a választások után szűk 1 hónapra rá már kint voltak, azonnal találtak állást mindketten, dolgoznak, kényelmes a lakhatásuk (voltam már ott náluk és láttam), és köszönik szépen elégedettek mindennel.

Már ennyi idő alatt megkerestek annyi pénzt, hogy vettek egy használt autót, meg elmentek nyaralni Tanzániába, Afrikába. (Ennyit a hanyatló "összeomló" Németországról :D magyar melósok nem így élnek, hogy 3 hónap munka után autó és luxusnyaralás, úgy hogy lakbért is fizetnek)

És hát először ők is Zanzibárba mentek, az egy nagyon felkapott exotikus üdülőhely lett, de átmentek a kontinentális Afrikába is, Dar es-Salaam-ba. Sőt utaztak még beljebb is az országba. És állítólag nincs az a szegénység amit a TV-ben látott a magyar proli. Ott is vannak üzleti negyedek, felhőkarcolók, miegymás. Az emberek sokkal boldogabban élnek, a magyarok búval baxottan ülnek a metrón, villamoson, buszon, vonaton. Általános a letargia, a gondterheltség, alkoholizmus, depresszió, gyógyszerfüggőség, csak hogy elviseljék a mindennapokat és a kilátástalanságot. Ez Afrikában egyáltalán nincs, mindenhol csak mosolyognak az emberek állítólag.

Akkor mi most mi van? Magyarország már lassan a világ egyik legélhetetlenebb országa. Szar a fizu, magasak az árak, rossz a társadalom, a közhangulat, az EÜ és oktatás már nincs messze az Afrikai szinttől. Mindezt a nagy leépülést a Fidesz 12 éve produkálta nagyrészt... De jó nekünk, nem?


2022. aug. 6. 15:27
1 2 3
 11/24 Isti22 ***** válasza:
19%

Én nem fideszesként is azt gondolom - sőt, az adatok alapján tudom - , hogy Magyarország még mindig jobb mint a világátlag, és nem baromi rossz itt az élet :)


Nyilván lehetne még jobb is, és sokat tesz a Fidesz azért, hogy ne így legyen, de még ezzel együtt is a világ felső harmadába-negyedébe tartozunk.

2022. aug. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező, nekem ki menni sem kellett ehhez. Mindenem meg van, van pénzem, autóm, lakásom, családom, épp csak a luxusnyaralás hibádzik, mert utálunk utazni😃. Nem értem, minek ehhez Németországba menni?
2022. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
37%
Kamu a kérdés. Azért írtad ki kamu kérdést magyarságot cikizzed. Nem tetszik ellehet menni!
2022. aug. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
48%

12: jezusom, neked se sok eszt osztottak. nem mimdegy hogy 10-bol 1 gazdag, 2 kozepes meger, 7 csoro szar, vagy nemetorszagban 10/3gazdag, 7jol el, 1 valamiert csoro.

az hogy te epp jol elsz, lofaszt se bizonyit

2022. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
megél*
2022. aug. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
jaj, telorol irok, mielott azthiszitek a matek nemmegy, seta kozben irtam 😂 szoval 10/6 jol el* a tobbi stimmel
2022. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%

14-es, ne hazudjál már légyszi! Ne keltsed itt a feszültséget, mert a sok birka elhiszi😃.

Mi velünk semmi különös nincs, van valami végzettségünk, aztán dolgozunk, azért meg fizetnek nekünk, rakjuk a téglát a téglára, így építjük az életünket(hasonlat, nem kőművesek vagyunk). Aki nem ezt teszi, annak miért kéne jól élnie? Ezt magyarázd már el nekem. Aki viszont ezt teszi, annak azért nem lehet annyira sz@r élete. Nem rinyálni kell, hogy külföldön minden jobb, az a baj, hogy nem szerettek melózni😃. Mi már vettünk egy jó lakást, autót, meg van mindenünk. Ezt mind a munkánknak köszönhetjük, semmi másnak!

A gyurcsány, meg a többi kormány alatt is volt munkám, jól kerestem akkor is, éltem, mint hal a vízben.

Azt meg látatlanban hidd el, hogy megvan a magamhoz való eszem😃

12#

2022. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%

Ja, 14-es, én is telóról írok, hasonlítsd már össze írásképünket, meg a fogalmazásunk minőségét😂.

De nekem nem osztottak észt.

Na ez a baj a magadfajtával, hogy azt hiszi, ő találta fel a kanálba a mélyedést.

12#

2022. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
27%
18: igen, mert te gorcsosen probalod bizonyitani az igazad, engem meg annyira sem erdekelsz, hogy ekezetet hasznaljak. csak ennyi a kulonbseg kozottunk. majd ha konyvet irok, jobban figyelek :)
2022. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19-es, felőlem ok:)

18#

2022. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!