Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz Magyarországgal...

Mi lesz Magyarországgal 2030-ra Orbán alatt?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk,Orbán 2030-ig szeretne miniszterelnök lenni,ezt valószínű el is fogja érni, mert nincs ellenfele. Nade,a lényeg:Észak-Korea vagy Európa egyik legjobb országa lesz? Kiépíti a totális diktatúrát,vagy a nyugat tönkre fog menni,különböző okok miatt,de Magyarország felemelkedik és jó ország?

2022. aug. 6. 18:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem az a véleményem, hogy vagy lemond, vagy beadja a derekát, mindent megcsinál, amit az eu kér méghozzá arcvesztés nélkül. Láttunk már tőle korábban bravúrokat, simán kinézem belőle, hogy ezt is megugorja. Liberálisként mondom. Abban biztos vagyok, hogy meg sem próbálja kiléptetni az országot, mert abba belebukna. A fidesz addig tudja tolni a szélsőjobbos politikáját, amíg ez a szavak szintjén megáll. Amint az emberek mindennapi életére is komoly hatású lépéseket tesz, abban a percben megszűnik a társadalmi támogatottsága, ő meg nem fog egy egész társadalom ellenében lépéseket hozni, mert sokkal kisebb dolgoknál is hátrált már meg.
2022. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Addig jár a korsó a kútra, amíg el nem törik.
2022. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem tüntetések, ellenállások nem nagyon lesznek, a magyar eltűr mindent szó nélkül. Sőt, sokan még el is hiszik és még tapsolnak is neki, lásd április 2/3, hogy a nyugat miatt vagyunk ilyen helyzetben.
2022. aug. 6. 20:52
 14/19 A kérdező kommentje:
És ahogy írta valaki, parlamenti többséggel simán kilépnek az eu-ból.
2022. aug. 6. 20:53
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Remélem hamarosan koszorúér elzárodás elviszi a mangalicát, és elkezd helyre állni az ország és orbán oligarchákat felhaszámolják.
2022. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen Magyarországgal?🤔
2022. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha addig marad a nyakunkon a csúti, az országnak vége.
2022. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Észak-Koreai vezető legyen nálunk is, ő nem cigány. Putyin nekem túl liberális.
2022. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ki az a Sebestyén Géza?


[link]

2022. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!