Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány éve van még a Fidesznek...

Hány éve van még a Fidesznek és Orbán Viktornak?

Figyelt kérdés
Szerintetek meddig lesznek még hatalmon? Mert igaz, hogy most kicsit mérgesek rájuk az emberek, de 4 év alatt biztos megoldják a dolgokat.

2022. aug. 6. 13:10
A kérdező szavazást indított:
2026-ig
2030-ig
Tovább
36 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

ÉVE???

Max napjaik.

2022. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Bármeddig. Ennek a népnek annyi, bármit el lehet már hitetni és soha nem akarnak majd változást. Az ország belesüllyedt a langyos pocsolyába és elhiteti magával, hogy jobb úgysem lehet, minek változtassunk.
2022. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Az idők végezetéig, és még azon is túl...
2022. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha kormányváltást akarsz ahhoz először ellenzék váltást kéne végrehajtani, de igazán ideje volna
2022. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 árokpart ***** válasza:
54%
Most szerintem túllőttek a célon és az 1-es hozzászólóval értek egyet.
2022. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

Évtizedekig is akár! Az ország fejlődik, biztonságban vagyunk! Mert a kormány jól csinálja amit csinál. A lehetőségeinkhez képest a maximumot megteszik. Gyurcsányékkal már rég padlótfogtunk volna. Majd ezt a válságot is túléljük és megyünk tovább előre!

Hajrá Fidesz! 🇭🇺🍊

2022. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
A koleszterintől függ...
2022. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 árokpart ***** válasza:
77%
6-os Azzal tisztában vagy, hogy annyival fog nőni a rezsid hacsak a Fideszt le nem mondhatjuk mint annak idején 2006-ban a Gyurcsány csomag alatt? Értsed, értsétek már meg, hogy májustól a régi Fidesznek befellegzett, hogy miért azt nem tudom, senki nem tudja és nem is érti, megér mindenki kamillázni, de ez van. Nincsen többé már az a Fidesz és sajnos olyan párt sincsen aki a régi Fideszre hasonlítana. Nem fog már többé a Miniszterelnök úr bíztató szavakat mondani, emberi intézkedséeket hozni vagy azért mert nem teeheti vagy másért nem tudom, de nincsen többet a 2010-2022 áprilisa közötti Fidesz. Ezért kellene nagyon gyorsan egy hasonló szakértői kormányt felállítani ami a lakosság követlene meg, hogy olyan legyen mint a május előtti Fidesz, Vagyis dehogy olan legyen annál sokkal jobb legyen.
2022. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 árokpart ***** válasza:
68%
Tudom, hogy rengeteg az elgépelési hibám, de sajnos utólag már nem tudom korrigálni.
2022. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha Orbán miatt nem kapjuk meg az eu-s pénzeket és csődbe megyünk, vagy a mostaninál is sokkal durvább megszorítások lesznek, akkor vége lesz a fidesznek. Különben nem. Mert megcsinálták azt a rendszert, ahonnan nagyon nehéz leváltani őket és össznépi akarat kell hozzá.
2022. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!