Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidéki, főleg a falusi...

Árokpart kérdése:

A vidéki, főleg a falusi emberek miért nem próbálnak legalább a helyi országgyűlési képviselőjükkel beszélni, miért nem lépnek velük kapcsolatba, miért nem jelzik a problémát feléjük a rezsicsökkentés megnyírbálása kapcsán?

Figyelt kérdés
Mert jó akkor ne tüntessünk, ne költsünk pénzt a budapesti felutazásra, de akkor viszont helyben kellene valamit tennünk, valamilyen párbeszédet elindítani ennek kapcsán nem?
2022. aug. 7. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vidék, hanem Kőbánya lakótelep:


Elmentem az éves lakó közgyűlésre ahol ott volt a helyi képviselő is. Nyilván elmondott minden szépet és jót. De bárkinek bármi kérdése, felvetése volt, parkolási problémáktól kezdve bármi is, abból szépen kihátrált meg terelt, hogy "hát ez ilyen ezzel nem tud mit tenni". Meg nem is akar.

2022. aug. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
Én írtam a listán bejutott Fideszes országgyűlési képviselőnek már amikor 240 forintos áramárral ijesztgettek, semmiféle választ nem kaptam soha.
2022. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

5: persze, hogy van más forrás, az a kérdés, hogy pl. egy idős ember az M1 híradó megnézése után elkezd-e netezni alternatív hírekért, vagy úgy van vele, hogy elég mára a hírekből, néz valami mást inkább


Nem arról van szó, hogy nincs más, hanem hogy a Mari néni vagy a Gazsi cigány rászánja-e az energiát, hogy más hírforrásokat is keressen, hogy összehasonlítsa a kapott információkat.

2022. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
11:és mondta neki valaki a közgyűlésen, hogy ha nem tesz semmit, akkor nem rá fognak szavazni? Mert annak lenne foganatja, ha megkapná, hogy akkor nem lesz szavazat sem.
2022. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!