Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Orbán...

Mi a véleményetek Orbán Viktor CPAC konferencián elmondott beszédéről?

Figyelt kérdés

Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr az Amerikai konzervatív republikánusok nagygyűlésén mondott nyitóbeszédet.



[link]



Mi a véleményetek a beszédről?



2022. aug. 4. 21:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Annyira nem érdekel mit hablatyolt hogy nem is halgatnám meg még ha fizetnének érte akkor sem


Mitt mondott?

2022. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Tetszett
2022. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Csak belehallgattam, azt mondta ki fognak kapni a globalisták, és ez a mondata tetszett. Persze mondani lehet bármit, mikor vizet prédikál..
2022. aug. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Szidja a kommunistákat, miközben KISZ tag volt és a pártjában sok egykori MSZMP-s van. Lehet, hogy a buta redneck szavazóknak ez szépen hangzik, de ez valahol vicces.


Annyira nincs eredeti ötlete a Republikánus pártnak hogy egy kelet-európai, kis ország emberét kell felhasználni erre?


Texas sem színamerikai, hanem "kevert". Rengeteg mexikói és egyéb latin él ott meg fekete.


Remélem legközelebb majd a "Tamás bátyja", "Oh Mamma, is massa gonna sell us today?" (Oh Mama, vajon elad-e minket ma még a gazda) című rabszolgapárti dalt idézi fel.


"Egy erős vezetőjű Amerikára van szükség!". De az amerikaiak ezt lehet nem akarják. Ott van olyan, hogy demokrácia, ami több évszázada működik. Hogy is érthetné egy olyan, aki pártállamban nőtt fel. :D

2022. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Büszke vagyok rá, hogy ő Magyarország miniszterelnöke az 5. négy éves ciklusban! Mi több, a 4. 2/3 egyhuzamban, ez ennek az áldott országnak az igaz népét dicséri! Imádom!

Köszönöm a lepontozást, majd az aberrált szekcióban felpontoztatom, arra alkalmas válaszokkal :D

2022. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van, de higyjünk is neki?
2022. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Olyan angolja van mint nekem volt érettségin amikor lefagytam a szóbeli közben
2022. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Nekem tetszett. Mindig is tetszettek a beszédei.

Remélem sikerül meg is valósítania a terveit.

2022. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
MIvel orbánt egy utolsó patkánynak tartom, nem hallgatom az elmebeteg beszédeit.
2022. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

En csak beleneztem egy darabon. Jo sokan neztuk a liveot. A 215 darab nezo egyike voltam.

A szokasos szovegen kivul csak egy ujdonsag volt es ez a rasszizmus velelme aloli mentegetozes. Nem tudom minek mentegetozik es miert nem vallalja fel a nezeteit. A kovetoinek a tobbsege is ugyanugy velekedik mint amit Tusvanyoson mondott. Nem mindegy neki hogy a liberalisok mit gondolnak? Mert a mentegetozese egyertelmuen a liberalisoknak szol. Nekik akar ezzel megfelelni. Igy viszont egyre inkabb hitetelenne valik.

2022. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!