Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódottnak érzem magam a...

Csalódottnak érzem magam a kormány jelenlegi intézkedései miatt, miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Mindig a fideszre szavatunk eddig, áprilisban is. Hittem abban, hogy itt tényleg tartósan lent fognak maradni az árak és a rezsit sem fogják megemelni. Ennek ellenére brutálisan emelkednek az árak, a rezsi franc tudja hányszorosa lesz az eddiginek és retteg az egész család, hogy mi lesz így! Nem erről volt szó, nagyon nagyot csalódtam a fideszben és átverve érzem magam ahogy a családom és rengeteg barátom is. Ha igéretet tett a kormány, miért nem tartja magát hozzá?

2022. aug. 7. 16:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%
9. Hát én és a családom és az összes ismerősöm is beleférünk az átlagba vagy csak pár ezer forint plusszt fog jelenteni. :)) Köszönöm szépen FIDESZ hogy megvédted a rezsimet és a burzsujokkal fizetetted ki!
2022. aug. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
"most teljesen átverték a népet úgy érzem " Pedig sokkal elöbb is érezhetted vona.
2022. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
A mi hazánkkal az a baj hogy kb egyik orosz tagköztársaság lennénk attól félek.
2022. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Cukorfalat, az elmúlt 12 év során még nem esett le nektek, hogy a választások előtt megígérik, hogy a javunkat akarják, a választások után pedig meg is szerzik?
2022. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem mondok semmit. Naiv voltál, bevetted. Én csak azt kérem, soha ne feledd ezt el, és add tovább minden jobboldali, fideszes barátodnak, ismerősödnek ezt a tapasztalást, és emlékezni erre 26-ban.
2022. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
11%

Trollkodsz... sosem voltál fideszes!!

A magyarázatról sikit.

Egy Fideszes ismerősöm, barátom nem mondott ilyet...te köntösbe bújtatod az eredeti fideszfóbiás gondolataidat.

Neked qrva mindegy, hogy a Fidesz mit csinál, csinált, csinálna, mindegy, mert rossz... szerinted.

De hidd el a Fideszes szavazókat ezzel átverni és elbizonytalanítani sem tudod.

2022. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

#16

Engem igen.

Mert igaza van.

2022. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%
Egy igazi fidesz szavazó nem bizonytalanodik el ilyen gyorsan. Menj, olvasgass egy kis origot a családdal, újra szerelembe esel a vezéredbe
2022. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
A 18-asnak teljesen igaza van. Kapcsold vissza az M1-et. Ott majd elmagyarázzák miért jó neked, ha többet fizetsz és újra otthon fogod érezni magad édesapánk Doktor Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök urunk szottyad áporodott szagú golyóit nyalogatva.
2022. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
15%

18as


Inkább az mint a moslék rtl és társai

2022. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!