Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a rezsicsökkentés...

Árokpart kérdése:

Szerintetek a rezsicsökkentés megnyírbálásából fakadóan újjáéledhet a Nemzeti Ellenállás hasonlóan mint 2006-2010 között?

Figyelt kérdés
Mert alig 2,5 hónapja kormányoz a mostani ötödik Orbán kormány és már elkezdték a 2006-2010 -közötti időszakhoz hasonló megszorításos gazdasági irányvonalat. Kata, rezsi, a családosoknak is igényelni kell a csökkentést, családi pótlék emelése szeptembertől, ársapkák fenntartása is erősen kétséges október 1-étől és sorolhatnánk. Ki tudja mi lesz még ezután nagyon sok jót nem nézek ki ebből a kormányzati ciklusból. Más is érzi így most aki teljesen politika mentesen szemléli az eseményeket?
2022. aug. 7. 21:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9-es Dehogyxnem értettem csak egy kicsit humorkodtam. Ilyen nehéz időkben ránk fér néha.
2022. aug. 7. 22:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Figyu ezt akarták a népek 2/3 nesze:))
2022. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#10 Miért, a Boldog Karácsonyt nem ugyanilyen cinikus böfögés volt? 12 éve így kommunikálnak, nem tudom mit vártál. Most is csak az érdekli őket, hogy triggereljék a lipsiket, ennyit tudnak elérni kormányzás címszó alatt.
2022. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
43%
3 - Én nem ostorozom az szja mentességet, mert nagyon fontos. Az a baj hogy elrontották az időzítést, olyan mint a háború végi német fegyverek: túl későn túl kevés.
2022. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!