Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most éppen miért is van baja...

Most éppen miért is van baja az embereknek a kormánnyal?

Figyelt kérdés
Annyira gáz látni ahogy a sok libsi tüncizik most, mintha pár ezer gyaggyant ember véleménye bármit is számítana. Tényleg lehetetlen felfogni, hogy háború van, az egész világon válság van és a nyugati országokban már 1200 forint a benzin litere? Ennek ellenére a kormány próbálja a lehető legjobban kezelni a helyzetet, de fogadjátok már el, hogy most ez van és valószínűleg az év további részében kicsit meg kell majd húzni magunkat anyagilag. De akinek ezzel baja van, az egyébként miért nem fogja magát és húz el innen? :D

2022. aug. 7. 22:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mit tennél a zakkantakkal?
2022. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
95%
Neked tetszene ha mindenki ugyanúgy gondolkodna mint te, de a világ nem ilyen egyszerű. Ezt felnőtt emberként képtelen vagy felfogni?
2022. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
95%

én nem lipschy tüncikéző vagyok, hanem jobboldali, de amit a fidesz művel az kritikán aluli

.

tervezhetőség, jogbiztonság nulla.

a korrupciót ne is említsük.

2022. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
Van ami objektíven szar, ez esetben felesleges mások szubjektív véleményére adni. Érvekkel alá lehet támasztani, hogy miért NEM helyes a jelenlegi kormány szídni és miért is teszik a dolgukat nagyon jól. Akinek ez nem tetszik, annak pedig az ajtó mindig nyitva áll, hogy új életet kezdjenek migránsországban, akarom mondani pl németországban.
2022. aug. 7. 23:29
 25/72 anonim ***** válasza:
96%

24

igaz, szidjuk gyúrcsányt, az emútnyoccév miatt van minden

2022. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
88%

Engem az elmúlt 12 év üldözött ki külföldre. Kezdve a 2011-es magánnyugdíjpénztáras lopást, ahol 3000 milliárd forintot tüntetett el a Fidesz az emberek zsebéből. A beígért egyéni nyugdíjpénztár számlákból semmi nem lett.

És igen, eltűnt. Befektették a MOL részvényeibe, ami azután akkorát esett, hogy a pénznek hűlt helye nem maradt. Akkor tették ezt arra hivatkozva, hogy túl nagy az államadósság. Ez akkor volt a GDP 80%-a. Ma mennyi. Dettó ugyanaz. Na akkor kérlek vond le a következtetést.

2022. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
97%

"Akinek ez nem tetszik, annak pedig az ajtó mindig nyitva áll"


Te sem vagy egy fokkal sem jobb, mint Gyurcsány.

2022. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
100%

Itt meghallgathatod.

Csak erős idegzetűeknek javasolt.


[link]

2022. aug. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
98%
Leginkább szerintem az infláció, a KATA-s vállalkozók megszivatása valamint a rezsicsökkentés-csökkentés a baja az átlagembernek. Amivel egyébként valahol egyet is tudok érteni, bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy infláció jelenleg van mindenhol, nem is kicsi. A KATA módosítást is meg tudom érteni, bár én nem így csináltam volna, hanem lett volna megszabva egy limit, hogy egy cégnek hány vállalkozó számlázhat, mekkora értékben, mert ezzel megint az átlagember szívja meg. A gazdagot marhára nem érinti, elvan mint a befőtt, a szegénynek meg jár a rengeteg támogatás.
2022. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy a választások előtt ez a nagyon családbarát kormány, most a magyar családok százezreit szívatta meg a KATA módosításával. Szerintem nem a rezsi, hanem ez verte ki a biztosítékot. Orbán szerint csak narkósok vettek részt a tüntetésen, pedig meglepően sok normális arc volt kint, akiknek veszélybe került a megélhetésük. Lényegében nem is a törvénymódosítással van a legnagyobb baj, hanem hogy OV mostanában túl sokat enged meg magának. Az ilyen törvénymódosítások előtt kell egy társadalmi párbeszéd, időt kell hagyni, és nem keddről szerda reggelre bejelenteni, hogy van 1 hónapjuk, mire összekaparják magukat. Ez az arrogancia felsőfoka. A politikusok bérét is igencsak emelgetik, de a tanárok továbbra is éhbérért dolgoznak.
2022. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!