Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha csak női politiku...

Mi lenne, ha csak női politikusaink lennének? Jobb lenne az országunk, kényelmesebb? szebb?

Figyelt kérdés
Várom a véleményeket és akinek van kedve, megnevezheti kedvenc női politikusát is és leírhatja, hogy miért pont ő a favorit.

2022. aug. 8. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Amíg léteznek Dúró Dóra féle "nők" addig nem.
2022. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Kíváncsi vagyok mikor dabja be valamelyik perverz, hogy 199 Varga Judit :D
2022. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Angela Merkel migráns válságot inditot el mert mindenki nevébe beszélt.Amerikába se lehetnek nők max ugy, férfi nőnek hazudja magát.
2022. aug. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ugyanolyan lenne
2022. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Ma már késő, nem lenne jobb, mert azok is olyan vadak lettek, hogy a vadmacska is hozzá képest Bernáthegyi.

Nincs ebben az országban már egy pszichésen normális valaki, aki elvezetné ezt a nyájat.

2022. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én úgy látom, szinte mindegyik pártban akadnak kivételes tehetségek a női politikusok terén is. Csak én látom így?

Egy nyilvánvaló előnyük mindenképpen van férfi társaikhoz képest: Szebbek, kellemesebb a szemnek őket nézni, mint egy Orbánt vagy egy Gyurcsányt. De e nyilvánvaló előnyön kívül is úgy vélem akadnak olyan nők a politikában, akik azért tettek le valamit az asztalra. Csak én látom így?

2022. aug. 8. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!