Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért veszi ennyibe semmibe a...

Miért veszi ennyibe semmibe a kormány a saját dolgozóit, hogy lehet az hogy ezek után még működik a közigazgatás?

Figyelt kérdés

Én 220 ezer nettó jövedelmet kaptam 10 év munkaviszony után két diplomával, a hanyatló nyugaton négyszer ennyit kapnék, most jönnek a rezsiárak amit így nehezen tudok kifizetni egy többgenerációs házban, az álláshely elismerés egy kis juttatás lett volna de most ezt is elvették...így holnap beadom a felmondásom és szívből kívánom hogy döljön össze a közigazgatás

[link]


2022. aug. 10. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem akadályoz meg téged abban, hogy felmondj és elmenj a "haladó nyugatra" vagy keress állást az államigazgatáson kívül.

Teljesen igazad van, kevés ez a kereset - konkrétan az Aldiban többet keresnél árufeltöltőként.

De aztán ne gyere holnapután ugyanezzel a szöveggel! Állj fel és tényleg keress másik munkát!

2022. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Végre! Egy bátor ember! Minden elismerésem ha így teszel!

Ha meg csak kamu volt a felmondás akkor holnap megírom hogy milyen ember is vagy!

2022. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni mint eb a szarát.
2022. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tobas ***** válasza:
100%
Én is voltam közalkalmazott, azon csodálkozok, hogy valaki 12 év után még ezen meglepődik, hogy az azt folytatják, mint azelőtt.
2022. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már réges rég fel kellett volna mondanod. Egy 8 általánossal rendelkező suttyó Mekibe megkeres nettó 300-at.
2022. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Tőlünk már 3-an felálltak múlt hét óta, szintén a fizetés miatt. De ez a cél. Minél többen menjenek el onnan, mert úgyis hamarosan létszámstopp meg leépítés várható. Aki elmegy magától az jó, annál kevesebbet kell elküldeni.
2022. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor beadtad a felmondásod???
2022. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7. Igen...a főnök fenyegetőzőtt hogy ilyen jó állást nem fogok találni, hogy képzelem ezt, cserbenhagyom a munkatársaimat stb....(tényleg így is nagy hiány van) és hogy vegyem tudomásul hogy többet ide nem jöhetek vissza
2022. aug. 12. 11:14
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
#8 Azért ha úgy adtad be a felmondásodat hogy még nincs helyette másik álláslehetőséged, az lehet hogy tényleg vissza fog ütni.
2022. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy fenyegetett ő tudja ,hogy majdnem lehetetlen pótolni ezt a szaktudást ami neked van. Szerintem 2 diplomával gyorsan találsz másik melót ami sokkal jobban fizet addig meg 3 hónapig jár a munkanélküli.

9/ tipikus magyar ostoba károgó , ne is foglalkozz vele.

2022. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!