Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülsz -e, hogy a fidesz...

Örülsz -e, hogy a fidesz nyerte a választásokat!?

Figyelt kérdés

Én bár ellenzék felé hajlok, de kicsit örülök, hogy a fidesz nyert.

Amikor jól ment a szekér, könnyen játszották a nagymenőt, osztogattak - fosztogattak.

Most, mikor olyan mértékül válság van mint 15 éve, nem az ellenzékből játsszák a megmondót mint anno.

Most talán a fidesz hívők is láthatják, hogy olyan abszurd intézkedéseket hoznak, teljhatalommal,

ami ellen régen már felgyújtották volna budapestet, hogy a kormány vonja vissza.

Most sokkal rosszabbul élünk mint 4 éve, lehet kampányolni. ;-)



2022. aug. 11. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, örülök (Fideszes)
Nem, megbántam (Fideszes)
Igen, most cselekedjenek, ne csak dumáljanak (Ellenzéki)
Nem, az ellenék jobb lenne, jobban csinálná (Ellenzéki)
Nekem nyóc!
49 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Sokkal jobb minden. Az ellenzék elvette volna legelső nap a rezsicsökkentést és nem ilyen áron, hanem teljes áron kellene fizetni. Aki ma 7k fizet, az fizethetne 50k-t.
2022. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Beengedték volna a migránsokat. Őket ez az ország nem bírta volna el. IMF hitelt vettünk volna fel és hatalmas megszorítáésok lettek volna. Felemelték volna a nyugdíjoorhatárt
2022. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
A rezsicsökkentést meg a kismanók finanszírozzák ugye? Ilyen amikor csak a falu határáig lát az ember, és a magyarok többsége ilyen, carpe diem éljünk fel égessünk el mindent, aztán majd csak lesz valami holnap.
2022. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Végül is igen.

Egyék meg amit főztek.

2022. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Örűlök!
2022. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem örülők, de valahol meg egy kis kárörvendés mégis csak van. Jó nézni, ahogy a Fideszre szakad a hazugságvár, amit építettek. Csak az a baj, hogy bármilyen egyértelmű, a szavazóiknak aranyhal memóriája van. Már most nem emlékeznek rá, hogy mivel kampányoltak pár hónapja.
2022. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen örülök. Jó nézni a Fideszesek és Árokpart vergődését :D
2022. aug. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

6 válasz volt mikor írni kezdtem...

Ezeket így átolvastam és eskü megvilágosodtam. A fidesz tartotta azt amit ígért. Ha az ellenzék nyer akkor ők háborús vészhelyzetet hírdetnek, ha az ellenzék nyer, akkor elveszik a rezsi csökkentést. Azt nem mondták, hogy ők nem ezeket fogják lépni, csak azt, hogy ha az ellenzék nyer, akkor az ellenzék fogja ezeket meglépni.

Valamint volt ugye egy videó ahol Orbán egy kérdésre válszolt, ahol a rezsicsökkentésről kérdezték és számomra ott se egyértelmű választ adott, hanem inkább a szokásos "terelő" választ, de azt is tétovázva. Szóval végülis minden úgy van ahogy azt ígérte. Nem hagyta hogy az ellenzék vigye (tovább) csődbe az országot, hanem folytatják ők.

2022. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

Igen is, meg nem is.

Abból a szempontból igen, hogy nem Gyurcsányéké lett a hatalom, mert ha valaki rosszabb, mint OV az Gyurcsány és a pártja.


Abból a szempontból nem,hogy a Fideszt nem motiválja semmi,hogy jobban kormányozzon.Ha mondjuk elvesztették volna a 2/3-ot, az lehetett volna egy jelzés nekik,hogy hahó jobban kellene csinálni, vagy legközelebb veszítenek.

2022. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 árokpart ***** válasza:
34%
7-es Nem vergődök több mint valószínű, hogy hamarosan bejelentik, hogy a teljes piaci árat kell majd fizetnünk a rezsiért. Bokros urat már a közmédia is folyamatosan tolja előre és nem a kormány tudta és irányítása nélkül sajnos.
2022. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!