Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha népszavazás lenne arról...

Ha népszavazás lenne arról hogy támogassuk e fegyverekkel Ukrajnát mint a többi Uniós ország teszi, hogy szavaznál?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha igénylik fegyverekkel támogassuk őket.
Nem, fegyverekkel ne támogassuk őket.
Nem szavaznék.
76 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Semmi közünk az Amcsik Ukrajnájához! Oldják meg ők, az Eu-t meg hagyják ki az egészből!
2022. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Határozottan nemmel szavaznék.
2022. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Mégis milyen fegyvert, a 15 AMD-t? Meg a két darab T-72-est?
2022. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Jó, elvi kérdés, tudom hogy nem igazán van nálunk olyan fegyver aminek hasznát vennék.
2022. aug. 11. 18:16
 5/19 anonim ***** válasza:
41%
Én támogatnám fegyverrel, de nem ukrajnát, hanem Oroszországot👍
2022. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Persze, simán boltoltam volna az amcsikkal. Senkinek nem tudjuk eladni a Mig-29-eseinket amik helyett már 14 éve megvannak a Gripenek. Az ukránoknak jól jött volna, az amcsik meg belementek volna a bizniszbe.


Áhh az nem jó, inkább rohasztjuk tovább őket a betonon, minthogy becseréltük volna valami nekünk hasznos portékára...

2022. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Molyember ***** válasza:
54%

Misebort már küldtünk, abból biztosan tanultak az oroszok. :D

A litván emberek maguk dobták össze a pénzt egy Bayraktarra, de a magyar már nem a bátorságáról híres. '56-ban még a menekülő emberek közé lőttek ezek az állatok, most meg bepucsítunk nekik, hogy "Legyünk barátok, orosz maci, jó?"

2022. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Mivel jó családból származom, tudom mi a jó erkölcs, ezért egyértelmű, hogy IGEN, menjen fegyver Ukrajnába. És vesszenek az orosz férgek!
2022. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Csomó megmaradt, elavult és felesleges fegyverzete van a Honvédségnek. Igen, ezeket egy pár hónapos karbantartó felújítás után (NATO pénzből) továbbadhattuk volna.
2022. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Támogatom, hogy aki fegyverrel kívánja támogatni bármelyik felet, annak fizessük ki az egy útra szóló vonatjegyét. A határon személyivel kell lyukasztani!
2022. aug. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!