Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok között miért van...

A magyarok között miért van ennyi hazaáruló aki az államcsődnek szurkol?

Figyelt kérdés

Döbbentem olvasom hogy sokan egyenesen annak szurkolnak hogy menjen csődbe az ország.


Én meg egy ilyen önsors rontó, negatív néppel nem találkoztam.


Miért kell ez?



2022. aug. 13. 16:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%
Liberálisok.
2022. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
61%
Mert a magyaroknak van eszük.
2022. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
13%
Elvakítja őket az Orbán-gyűlölet.
2022. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, de az emberek 2/3 szavazott erre! Érthetetlen!
2022. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
8%
4@ az ellenzék esetén már rég államcsőd lenne és 5x-ös rezsi mindenkinek. Csak mondom mielőtt ostobaságokat írkálsz
2022. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

számomra is felfoghatatlan, hogy miért szavaz zsinórban 3 millió hazaáruló még mindig a fideszre.


döbbenetes.

2022. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17%
Soha többé baloldal!
2022. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Mert 12 éve következmény nélkül mert a lopás...és ott van bő két milla ember, aki ennek ellenére is őket imádja....mert rá se menne a telexre vagy az RTL-re néha nemzetközi hírekhez meg semmi nyelvtudása...csak nyalja be akormánymédiát...a többiek meg üvöltenek hogy a hajónk már rég jéghegynek ment, de a fedélzeten még szolgálják fel az italokat....nyilván jó lenne ha végre lehullna a lepel a hazugságtengerről, és akkor mehetnénk végre valamerre...de amíg a fideszt szeretgetik, addig az ország rohad a függöny mögött...
2022. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Fájdogál a fogad, elvagy vele, óvatosan eleszegetsz. Ettől még is jobb, egy nagyobb fájdalom és utána gyógyulás.
2022. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
11%
#9: Az a baj, hogy ti ezt hiszitek, a valóság meg egész más. A Fidesz jobb gazdaságpolitikát csinált, mint Gyurcsányék, valamint nem fekszik le az EU-nak mindenben, hanem képviseli a magyar érdekeket. Visszaszerzett külföldi kézből egy csomó mindent, miközben Gyurcsányék csak eladtak. Ezek az okai, hogy ennyire utálják a baloldalt, és inkább a Fideszre szavaznak az emberek. Persze ezekről az RTL, Telex nem beszél, tehát a liberális véleménybuborékban élők nincsenek vele tisztában.
2022. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!