Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnátok a füvet?

Legalizálnátok a füvet?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Legalizálnám ige. Egy idült alkoholista fogyaszthatja legálisan a napi "drogját? A füves miért nem? A füvet miért kell illegálisan fogyasztania annak, aki ügy dönt hogy fogyasztja? Mindenkinek saját joga eldönteni hogy mit visz be a szervezetébe vagy mit utasít el. Ez így is van, viszont amerikai behatásra a cannabiszt olyan szinten kriminalizálták hogy a világon szinte mindenhol elítélik. A hippi korszak akkori fiataljai nem tisztelettel fordultak a drogfogyasztáshoz, nem tradícionális szinten fogyasztották, hanem kifordulva önmagukból, az LSD őrület,MDMA, Extassy örület stb. rossz fényt vetett a drogfogyasztókra abban az időkben. Aztán amerikába a vezetőség besérülése után elkezték büntetté nyilvánítani, majd átvette az egész világ.
2022. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
81%
Nem, sztem a mostani kormányban is elég sokat használják.
2022. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
46%

Természetesen. Ha a pia, kávé, nikotin legális akkor a THC tartalmú cuccok miért nem?

Azért, mert sajnos a magyar társadalom (főleg az idősebb korosztály, tisztelet a kivételnek) nem tud változni a korral, plusz iskolában is azt nevelik beléd, hogy jajjj csúnya rossz drogosok (persze biosokat és a szintetikásokat én se szeretem, bar az utobbiakkal még a kevesebb baj van, meg az még kipróbálás szinten oké) és mindezek miatt van egy olyan agymosott társadalom akiknek a nagy része csak gyűlölködni tud (legalabbis én ezt érzem. Engem a saját édesanyám akart feljelenteni amikor megtudta, hogy füvezek (nem, nem vagyok függő). Ez a része kicsit eltért a kérdéstől, csak összekötöttem azzal, hogy miért nem lesz legalizálás sajnos.

Nade az eredeti kérdésre válaszolva, hogy szerintem miért lenne jó legalizálni.

1. A rendőrségnek nem kéne ezzel foglalkoznia, ami valljuk be nagyon jól jönne nekik, mert ígyis khurvakevesen vannak.

2. Megbízható, erre szakosodott, hivatásos termesztők termelnék ami nekünk fogyasztóknak lenne nagy előny, mert nem futnál lutrira, hogy szart fogsz ki.

3. Az államnak bevétele lenne belőle (ami normál esetben még jó is lenne csak úgyis zsebre menne nem az ország fejlesztésére sajnos).

2022. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell még több motiváltatlan, lusta, ideggyenge ember!
2022. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

igen, de ne vezessenek úgy az emberek szerintem

magambol kiindulva tudom hogy beflesselve nem feltétlen jó vezetni.. főleg ha mégtöbben lennének az utakon betépve

elég lenne annyira korlátozni mint az alkoholt

2022. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!