Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország oktatási rendszer...

Magyarország oktatási rendszere jónak mondható?

Figyelt kérdés

2022. aug. 14. 19:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon gyatra. Száz éve még jó volt de azóta a világ változott ez meg nem.
2022. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Máshol is pont alapján jut be az ember?
2022. aug. 14. 22:23
 14/16 anonim ***** válasza:
10 Ja persze csak én nem vegyészmérnök akkarok lenni és mindenki meg utálta a kémiát szóval csak rombolt.Normális helyen elsö nap repülne meg kémián kivül volt más tantárgy is csak ö hite hogy, körülöte forog a világ.Nem a gyerekeket kéne megfélemliteni soha nem felejtem milyen hányingerem volt az óráin.Ma már csak fel pofoznám de hát gyerekeken könyü bántani meg zaklatni.Meg soha nem felejtem el az egyik lány monda hogy, orvos akkar lenni és elmondta soha nem lesz az mert kevés hozá még is az lett.Nagyon motiválo is volt ja nem.
2022. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy foshalmaz. Ugyanaz a séma van, ami 20 évvel ezelőtt volt. Képtelen haladni az idővel. Abszolút nem versenyképes. Emellett rettenetesen megbélyegző = a család jövedelmi helyzetén múlik hogy továbbtanuljon valaki. Az alulfizetett pedagógusok, emiatt eleve erősen kontraszelektált pedagógusokkal sajnos nem kell csodát elvárni. A rossz bér sajnos rögzíti a kontraszelekcióra való nagyobb tendenciát.
2022. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már úgy keres tanárt hivatalosan sok iskola, hogy mindegy milyen szak, csak valami tanárszerű papírja legyen, vagy legalább messziről úgy látszódjon hogy van.
2022. aug. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!