Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy míg Gyurcsányék "készülnek", az OECD szerint a magyarok kezelik legjobban a háborús helyzet gazdasági hatását a régióban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 11:24
 1/6 A kérdező kommentje:
2022. aug. 15. 11:25
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt hogy a teljes kiöregedett politikai elitet úgy ahogy van orbanostól és ellenzékestől el kéne ásni a holdon jó mélyre és új fiatal arcokkal tiszta lappal indulni az egésznek.
2022. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Király.
2022. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
egy propagandaoldal propaganda cikkje szerint mindig minden fasza, de mondd kedves kérdező, magyarországon élve tényleg ezt látod hogy itt milyen jó a gazdasági helyzet? mert én azt látom hogy a teljesen hétköznapi dolgok megvásárlása lassan luxus lesz az ország 70%ának, nekem is pedig diplomás vagyok úgyhogy azt se lehet mondani hogy "tanulni kellett volna". nem az hogy egy lakásra vagy kocsira félretenni nagy dolog, de jó minőségű ételeket vásárolni is már lassan nem fér bele
2022. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Leszarom Gyurcsány Ferencet. Szobára mehetne már vele az Orbán, hátha akkor vége lenne az elmúltnyócévezésnek.
2022. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az eredeti, amit az OECD írt Magyarországról

[link]

Vagy úgy lesz vagy nem. Év végéig további visszaesést jósolnak. Jövőre javulást, de majd meglátjuk mert ehhez szerencsésen kell alakulnia minden körülménynek.

Mindig azt mondom, készülj a legrosszabbra és reménykedj a legjobbakban. Akkor nem érhet meglepetés.

2022. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!