Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért istenítik ennyire a...

Miért istenítik ennyire a Magyarok oroszországot?

Figyelt kérdés
Jó, Ukrajna is megéri a pénzét ezt nem tagadom, a magyar kissebbségekkel is voltak nézeteltéréseik, na de oroszország. Kaptunk mi tőlük bármi jót is? 2 forradalmunkat is leverték, és a szocializmust is nekik köszönhetjük. Igen, a Nyugat is olyan amilyen, de még így is sokkal vonzóbb mint oroszország. És Orbán meg a Mi hazánk? Ők miért ennyire oroszbarátok?

2022. aug. 17. 16:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az oroszok keze van a dologban.
2022. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincs bajom Oroszországgal csak a kirobbantott háborújukkal amiről a politikusok tehetnek.
2022. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen #2 inkább én is így fogalmaznám a dolgot. Maga az ideológia és gondolatmenet, illetve a propaganda amit jelenleg képviselnek amivel nekem is problémám van.
2022. aug. 17. 16:44
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Mert Putyin az Isten!
2022. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

A magyarok nem istenítik az oroszokat! Azt megteszi a Röfi és a hordája, mert Putyin valamivel zsarolhatja őket!

Tényleg: Orbán miért nem mondja fel az ukránoknak havonta kifizetett százmilliós nyugdíjakat? Kellenek a júdások szavazatai?!

2022. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Mert ugye az Orbáni behazudott keresztény konzervatívizmussal teljesen familiáris az orosz antiliberális antinyugatista diktatúra.
2022. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#5 Mondjuk arra kíváncsi lennék hogy mivel zsarolhatja őket hisz pl. gáz ötödáron az úgy néz ki már egy ideje nincs. De ezt valószínűleg csak Ők tudják.
2022. aug. 17. 16:49
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Mert a kormánymédia egy az egyben az orosz propagandát fröcsögi. Elképzelni sem tudom, mit tudhat Putyin Orbánról, hogy ennyire be van rezelve tőle.
2022. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

8

Mindent. Nyilván jó vaskos dosszié ül a KGB pincéjében orbanrol és a többi ex komcsi fideszesrol... Meg nyilván benne vannak a modern mutyikba is, szóval ott is tudnak mindent, amit ha kitalalnanak az EU azonnal megvonna minden támogatást..

2022. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
A magyarok nem istenítik az oroszokat. A fideszesek istenítik őket, akik a propaganda hatása alatt állnak. A kettő nem ugyanaz.
2022. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!