Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz az hogy nyugaton is...

Igaz az hogy nyugaton is drága a gáz, ott is válság van, de a kormányok sokkal inkább támogatják a szegényeket gázártàmogatással, mint nálunk?

Figyelt kérdés
Nálunk csak az van hogy átlagfogyasztás alatt támogatják a rezsicsökkentést. Az a helyzet áll ìgy elő, hogy sok gazdag belvárosi lakásban élő ember olcsón fog fizetni és sok szegény aki esetleg egy kádárkockában vidéken átlagfogyasztás felett fogyaszt és ezzel szemben például Németországban sokkal inkább van az hogy a szegényeket támogatják gázártámogatással és nincs ilyen átlagfogyasztásos igazságtalan hülyeség
2022. aug. 18. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem, sehol nem ilyen olcsó a gáz átlagfogyasztásig.
2022. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem, nem igaz.

Mutass már nekem olyat hogy ott támogatják a szegényeket!

A németeknél pont most fogadták el hogy még külön adót is megfizettetnek a gázt fogyasztókkal a magas gázárakon felül is.

2022. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi Ausztriaban elunk, par honapja hoztak egy olyat, hogy minden haztartas kap (azt hiszem) 150€-t a magas rezsiarak miatt. Sajnos mi meg nem kaptuk meg, es fogalmunk sincs hogy mikor fogjuk.
2022. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

0,33 kW (kb 1,1 m3) Sturmenergie-nel (Wienenergienel Pl olcsóbb sokkal) itt Ausztriában. Itt élek, mielőtt bárki kioktat :D bár én alig fizettem bármit, mert annyira fszn le van szigetelve a lakásunk, hogy múlt évben be sem kellett kapcsolni a fűtést.

Áramra meg jön a Preisdeckel télen mert a cégek pofátlanok. Niederösterreichban már van is rajta. Örülök is, hogy megfingatja a kormány őket. :)

Mondjuk felesleges hasonlitgatni, mert itt 14 Havi fizetés van és a munkanélküli is ott kezdődik, mint Magyarországon egy kimagasló fizetésű munkahely.

Ja és a támogatások: plusz +100 (február), +200 (tavasz) és +150 Euro-s (nyár eleje) támogatás volt az évben , ősszel még 500 eurós támogatást kapunk.

Kíváncsi vagyok, hogy más európai országokban hogy áll a történet.

2022. aug. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
4.-es. Mi nem kaptunk semmit. Becsben lakunk. Mi a fene folyik itt? :D
2022. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Én is Bécsben lakom. Nem tudom, hogy nálad ez hogy van. Lehet H az evvegi Abrechnungban lesz elszamolva. 🤷🏼‍♀️
2022. aug. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!