Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy a nem itt élő...

Mi az oka, hogy a nem itt élő román állampolgárok állandóan itt kommentálgatnak a kizárólag Magyarországot, az itt élő Magyarokat érintő kérdéseknél?

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"Mivel a ti miniszterelnökötök, negyedszeri kétharmaddal, nem tudom, hol máshol tehetném szóvá. Nem vagyok magyar állampolgár és sosem szavaztam nálatok, ezért pláne csak nektek mondhatom el, akik megválasztottátok: TARTSÁTOK OTTHON, LÉGYSZI!"


a te félédet miért nem verték még jól meg azért, mert magyarul beszéltél? tudod ott nemmagyarországon


hogy egy kicsit érezd a törődést

2022. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"10-es, sokféle román állampolgár van, mint ahogy sokféle ember van. Én a magam nevében beszélhetek, mint a kérdés egyik érintettje. Személy szerint sosem dicsőítettem a miniszterelnöködet, és őszintén örülnék, ha otthon ülne, a saját országában."


magyarul beszélő románként tényleg semmi közöd a magyarok dolgához

az a 99%-nyi magyar akik a fideszre szavaznak a választásokkor azért mégiscsak fel tudtak hozni néhány érvet, hogy miért ne a kommunistákra szavazzanak

2022. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"a te félédet miért nem verték még jól meg azért, mert magyarul beszéltél? tudod ott nemmagyarországon"


Valszeg mert az énfélém meg tudja védeni magát - és mert ez még mindig kevésbé gyűlölködő ország mint a tietek.


Én azt nem értem, a te félédet miért nem verik már meg lassan, amikor rasszista beszédeket pofázik egy másik ország területén? Ja, hogy 20 testőrrel jön, zártkörű rendezvényre? - az más...

2022. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#11 Nektek is csak addig fontosak a külhoni magyarok, amíg a führeretek csecsén lógnak. :D

Szánalmasak vagytok. Ha van kedved Pesten találkozni valahol, akkor engem megverhetsz. :)

2022. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#11 "az a 99%-nyi magyar akik a fideszre szavaznak a választásokkor azért mégiscsak fel tudtak hozni néhány érvet, hogy miért ne a kommunistákra szavazzanak"


Mármint annak a 15%-nyi magyarnak a 95%-ára gondolsz, akik egyáltalán regisztráltak a magyarországi választásokra szavazni???


Hát barominagy bajban lennénk, ha Erdélyben annyi magyar lenne, ahány a fideszre szavazott 2022-ben, mert akkor azt jelentené, hogy kb. 100 ezren volnánk...


Szerencsére a legutóbbi népszámláláson még 1.300.000 magyar volt Erdélyben (egy millió háromszázezer!). Ehhez képest kapott a führered 200 ezer levélszavazatot össz-vissz a határon túlról, aminek a FELÉT Erdélyből... Szólok, nem abból a 100 ezer fideszesből ál a több mint 1,3 milliós erdélyi magyarság!

2022. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#14-es, ha fizeti az utam, én is szívesen csatlakozom. Vagy idehaza Erdélyben is szívesen látom verekedni. Lássuk, ki kap több... törődést :-))
2022. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerdes forditva is jogos.

Ugyanis rengeteg magyarorszagi kommentel erdelyi hirportalok cikkekhez, ugy mintha oket érintené barmelyik cikk. Ennek mi az oka?

2022. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, el sem tudom képzelni. Én olyanokat még sosem olvastam. Engem a hazám dolgai érdekelnek.
2022. aug. 21. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!