Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért örülnek...

A jobboldaliak miért örülnek az összeszerelő gyáraknak?

Figyelt kérdés

-Keveset fizet

-Tönkreteszi az egészséget


Ez csak az államnak jó.


2022. aug. 18. 18:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
8%
Amúgy voltak idők, amikor a nők az utcára vonultak, hogy ilyen "gulágokban" dolgozhassanak. Mi változott?
2022. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
10%

nem, az irodista amikor feláll a számítógép elől akkor sem fejezi be a szellemi munkát


az meg, hogy hány órát dolgozol meg milyen műszakbeosztásban az nem tök mindegy? mindenki 40 órát dolgozik egy héten, csak valaki 3 napot 12 órázik 3 napot meg otthon van

az a 3 nap a pihenő idő, az hogy a sok marha akkor még maszekol az nem a munkarend hibája


interneten vörösfejjel ordibáló vérpistikéknek mondom, hogy én tényleg láttam is már gyárat a saját szememmel

2022. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
94%

#10

Ha jó sok mérnökünk, meg menedzserünk, akkor mi nekünk is lennének multijaink, és dolgoztathatnánk Albániában vagy Észak-Macedóniában. De nem, ti fideszesek meg vagytok elégedve azzal, hogy a Nyugat szarát takarítsátok. De nagy karrier.

2022. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
85%
Én gyárban dolgozok, szellemi munkát és nem fizet rosszul.
2022. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
69%

#12

A "sok marha" azért maszekol, hogy egyről a kettőre tudjon jutni, és ne keljen nyomorognia. Egy ilyen multiban maximum 250-et adnak, abból ki él meg? Ja, meg lehet, ha csak zsíros kenyeret eszik, meg csapvízet iszik az ember. De az nem élet. Sose fogják ebből a népből kigyomlálni ezt a kicsinyes kádári életfelfogást.

2022. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
97%
Ja amúgy én nem 12 órázok, meg műszakozok, de ha felhívnak este 8-kor,hogy baj van, akkor ugrok a gép elé, és van olyan, hogy éjfélig, vagy 1-ig ott gubbasztok, majd másnap 6-kor kelés. Meg se tudom számolni, hány hétvégém lett már elcseszve, de ezt írtam alá, ezt kell vállalni. Én nem tudom itt a gyakorin hogy dolgoznak, de ez se egészséges, amit én dolgozok, pedig a laptopnál nagyobb súlyt nem kell emelnem.
2022. aug. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
0%

"A "sok marha" azért maszekol, hogy egyről a kettőre tudjon jutni, és ne keljen nyomorognia. Egy ilyen multiban maximum 250-et adnak, abból ki él meg?"


hazugság, 300-350 nettó alatt nem visz haza aki nem lébecol

2022. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

#12


És szerinted melyik egészségesebb,állandó időben aludni vagy össze-vissza?

Attól,hogy több pihenő napja van,a 12 óra egyhuzamban állás nem lesz 8.

Tipikus proli felfogás.

2022. aug. 18. 18:37
 19/62 anonim ***** válasza:
2%
#13 Értsétek már meg, hogy nem lesz mindenki ilyen pozícióban, mert nincs meg mindenkinek a kedve, vagy képessége, hogy annyi tudást szerezzen. Ha szerintetek annyira buták a jobboldaliak, akkor amúgy se értem mit vártok tőlük.
2022. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Szolgalelkűség?
2022. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!