Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az itteni ballibeknek miért...

Az itteni ballibeknek miért okozott akkora traumát, hogy ledaráltak egy könyvet?

Figyelt kérdés

Ők nyugodt szívvel mesélnék a gyereküknek ,hogy két királyfi szerelmes lesz egymásba? Nem érzik ezt betegesnek egy 4-8 éves gyerek társaságában?


Továbbá,mit reagálnának ha egy kisfiú a mese hatására egy másik fiút kezd el ölelgetni és puszilni,mert a fantáziájában esetleg megmaradnak a hallottak?



#homoszexualitás #gyerek #Meseorszag mindenkié
2022. aug. 19. 08:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
81%
Sehol nem olvastam, hogy kötelező lenne azt a könyvet olvasni. Az itteni migatyánkosok mind idióták? :D
2022. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
85%
Ledarálhatom holnap a Bibliát? Vannak benne olyan dolgok, hogy csuhajja... Ja nem olvastad.
2022. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
54%
Hát, az egyes alapján még mindig holokauszt-szindrómában szenvednek.
2022. aug. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
70%
4-es: Lengyel és magyar nemesi családok leszármazottja vagyok, vallását aktívan gyakorló katolikus. Semmi közöm a zsidókhoz. De a darálás és égetés mögötti mentalitás pontosan ugyanaz.
2022. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
20%
5: Attól még abban szenvedsz.
2022. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom, én még nem találkoztam gyerekkel, aki sárkányokat indul legyőzni, mint a legtöbb mesében, vagy az erdőben akar élni, mint Tarzan, esetleg idegenek házát takarítja, mint Hófehérke.


De ja, teljesen reális, hogy meleg lesz egy gyerek egy mesétől, miközben száz másik meg ugyanezen alapon heterová kéne, hogy tegye. Véletlenül sem történhet meg, hogy csak felismeri az érzéseit, miután látja, hogy ilyet is lehet, ha ez történik vele.

2022. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
84%
7, ne is mondd, az én gyerekem megnézte a Magyar Népmesék összest a tévében, azóta kőből akar levest főzni és folyamatosan valami királylányt keresgél akit elvehet feleségül, és hetedhétországra szóló lakodalmat lehet csapni vele. Viszont nem sikerül neki, mert valami elátkozott kastélyban lakik, ahova nem tud odamenni a négyszögletű kerek erdőn keresztül...
2022. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
86%
Ha mondjuk az Amerikai pszicho-t olvastatom a gyerekemmel, attól utána nőket fog ölni és megeszi őket? Valszeg nem. Akkor ez azt jelenti, hogy semmilyen negatív hatással nincs rá, hogy brutális mészárlásokról olvas?
2022. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
81%
9, látod, ezeknek ennyi az agyi kapacitásuk :D Amiről olvas a gyerek, olyan lesz, kész. De ő otthon issza a kőbányait esténként, az nem zavarja, hogy a kölke azt látja, hogy apuci egy piás marha :D
2022. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
81%
Ebből a kérdésből is látszik, hogy a konzervatívok, jobboldaliak milyen gyenge jellemű emberek ha úgy gondolják, egy mesétől homoszexuális lesz valaki. Azt hiszem, így lesznek a laposföld hívők és a homeopátia megszállottjai.
2022. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!