Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ideológiai különbsége a...

Van ideológiai különbsége a DK és a Momentum között vagy csak generációs eltérés van közöttük?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 10:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
2022. okt. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Gábor!

Nem értem a kérdésed, de ezt ajánlom elolvasni:


[link]


Ha arra gondolsz, hogy 22. áprilisában az Európai Bizottság elindította a jogállamisági eljárást, akkor arra azért felhívnám a figyelmet, hogy a bizottságban az ellenzéknek nincs képviselője, viszont Orbánnak van: Várhelyi Olivér.

Vajon Dobrev Klára megtévesztette a bizottság 20 tagját, vagy esetleg maguktól úgy gondolják, hogy nincs minden rendben Magyarországon.


Arról akkor mit gondolsz, hogy Orbán nemzetgyűlölő lenne?

2022. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
megtévesztette‼ Magyarországon semmilyen eljárás nincs‼ ha tud valamit azt miért is halgatja el a közvélemény és a magyar hatóságok elöl❓
2022. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
12/Ne gyere nekem hir24 oldallal akik "tudta meg a FigyelőNet" cimszavakal jönnek! és kitől tudta meg?
2022. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
12/Nemzeti Fejlesztési Ügynökség és onnan ki töl tudta meg amit állít a figyelő net?
2022. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Főleg úgy hogy az NFÜ 2014-töl megszűnt‼
2022. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

12/Megszűnik a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség

Megszűnik a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség (NFÜ) jogutódlással január elsejével, az uniós fejlesztési programok végrehajtása a szaktárcákhoz kerül, míg a források felhasználását a Miniszterelnökség koordinálja.

2022. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Az ugye feltűnt, hogy a cikk 2006-os?

És pont nem az a cikk lényege, hogy a figyelő mit tudott meg az NFÜ-től, hanem az, hogy Orbán mit mondott.


A te értékelésed alapján Orbán "nemzetgyűlölő", ugye ezt akkor leszögezhetjük?

2022. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

18/ Ezt te mondod hogy kitérj a válasz elöl hogy a figyelő kitöl tudta meg az nfü-n belül? mert nevet nem közöl csak hogy "tudta meg a FigyelőNet"!Rágalmazás elkövetési magatartásai


A becsület csorbítására alkalmas tényt állításával, híresztelésével, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezés használatával követkető al a rágalmazás.


Tény állítása: személyes tudomásszerzésen alapuló közlés (én tudom, hogy ez így és így történt);


Tény híresztelése: más/mások tényállításainak oly módon történő továbbítása, amelyből határozottan kiderül, hogy nem az elkövető saját tudomásszerzésén alapszik. (Azt a pletykát hallottam, hogy……..). A híresztelés érdekessége, hogy megvalósulhat kérdés formájában is, és az sem zárja ki a bűncselekmény megállapíthatóságát, ha a híresztelő a tényállítással ellentétesen foglal állást, vagy megkérdőjelezi a valóságtartalmát.

2022. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
18/nos akkor kitől is"tudta meg a FigyelőNet" azt amit a hir24 át vett a FigyelőNet-töl és leközölt mint valós tényt?
2022. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!