Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszke vagy-e arra, hogy...

Büszke vagy-e arra, hogy Magyar Állampolgár vagy?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2022. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Korábban ez annyira nem zavart, de az utóbbi évek, inkább hónapok történései odáig sodortak engem, hogy már azt is szégyellem hogy magyar vagyok és magyarnak születtem és magyar állampolgár vagyok. Én szerettem magyarnak lenni és ez miatt van is csalódottság bennem. Egyfajta letargikus érzés kavarog bennem.

Hihetetlen és felfoghatatlan hogy ennyi ember él az országban, akit meg lehet venni kilóra.

Fidesz: holnaptól a tej fekete!

Hívők: sosem volt fehér!

Köszönjük!

Ezt a mémet már biztosan láttátok. És valóban ez a helyzet.....

Szóval én nagyon szívesen lennék büszke arra, hogy magyar vagyok, de csak akkor, ha nem egy birka lenne a magyar nép.

Egy olyan országban, amit az #5-ös tökéletesen leírt, egyszerűen kényelmetlenül érzem magam. Undorodom az emberektől, a politikától, úgy az egész országtól.

De valahol még is magyar vagyok! És az a szomorú, hogy erre büszke lennék, de nem tehetem. Egyszerűen azért, mert a "magyar vagyok" egy általános jelző, és azt jelentené, hogy én is birka vagyok.

De bàrhová is vetődöm a jövőben, mindig honvágyam lesz.


De ebből az országból elég volt, ami itt folyik, az már felháborító!

2022. aug. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
69%
Nem az állampolgárságon múlik az hogy ki milyen ember. Ell kell fogadni.
2022. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Amióta meg kell magyarázni külföldön, hogy ugyan magyar vagyok, de nem olyan idióta, mint ami ma az általánosítás szerinti valaki - rasszista, bunkó, stb -, azóta inkább eltitkolom, ahol csak lehet.
2022. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2022. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Totál hidegen hagy, úgy sem választás kérdése volt.
2022. aug. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

En arra vagyok buszke hogy amerikai allampolgar vagyok ;)

Jelenleg a magyar allampolgarsagomnak sok hasznat nem veszem. Amerikai utlevellel is tudok menni Magyarorszagra, akkor lenne elonye ha megint bekemenyitene a kormany es nem engedne be a kulfoldieket ahogy 1 eve tette.

2022. aug. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!