Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek bejön a Gazprom...

Szerintetek bejön a Gazprom terve és 60%-kal drágább lesz a gáz télen? Ez 1600-1700 Ft-os gázárat jelent. Össze fog omlani a gazdaság?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem mert az EU repülővel fekteti le az új gázvezetéket és csövön fog jönni az ausztrál gáz már a jövő héten. Brüsszelben jól kitalálták. És különben is minden napelemmel fog menni szakadó hóesésben is. Betároljuk a sok napenergiát télre.

Ezért nem kell az orosz gáz ! Szergejék bele fognak dögleni !

2022. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen és majd lehet azt mondani, hogy Orbán hazudott, miért nem védte meg a rezsicsökkentést?
2022. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Fekszek én kabátban és sapkában is csak bukjon az Orbán
2022. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Remélem igen.Bár az még jobb lenne ha nem adnának semmit ezentúl.
2022. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére én Romániában élek, itt új fekete-tengeri saját gázmező kitermelésébe kezdett az ország, a gáztározók is elég jól állnak már most. Plusz vagy 10%-kal több a megújuló energia hányada az energiaháztartásunkban.


Szóval, ha fáztok, jöhettek melegedni Erdélybe! :D

2022. aug. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
5 ugye tudod, hogy a karma mindig működik. A gonosz, rosszindulatú ember visszakapja…
2022. aug. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

6-os, ezért ajánlottam melegedőt. Ha bajban lennék egyszer, visezakapnám? Az elmúlt 30 év tapasztalatai alapján nem hiszem... max szavazatszerzésre jók az erdélyiek (már amelyik hajlandó beállni a táncba).


Amúgy nem kívánok valójában rosszat nektek, de azt hiszem, épp a karma üt vissza nálatok: amit pl. EU-ellenességben művelt a kormányotok, az gyalázat szerintem. Most meg nem jön a pénz...


Remélem, nem a nép szívja meg - de azt is, hogy felébredtek. Nem lehet 12 éven át azt művelni, amit a vezetőitek műveltek.


Most a karmával fenyegetőzöl. Amikor háború elől menekülő földönfutó nincsteleneket mocskolt sok-sok milliárdból a kormányotok, nem féltél, hogy a karma visszaüt?


Amikor egy 95 éves öregemberből valóságos sátánt kreáltak, mert bűnbak kellett, amikor a melegeket a pedofilokkal mosták össze, amikor egyetemeket, akadémikusokat, aztán már diákokat is mocskoltak, amikor gátlástalanul hazudtak, amikor Brüsszelbe üzengettek, karaktergyilkoltak - akkor nem féltél a karmától?


Nem lehet, hogy épp az üt vissza?

2022. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy hónapja 200€, most +25% 250€ /94.79m3.


Az most 1060Ft/m3 tőzsdei ár. Arra rájön még + a szolgáltató díja, szállítás, adó.


Nem fognám rá, a keleti félre.

A nyugati árak se olcsóbbak, mert ha az lenne, most se nőtt volna az ár.


A téli csúcsidőszakba, meg megint nőni fog az ár.


A gazdaság nem fog összeomlani, majd ráteszik a többlet kiadást a termékekre, szolgáltatásokra.


Csak akkor omlik össze, ha nem lesz vásárlóerő.


Pl. Most egy 20 milliós Audi lesz 21 millió a drágább energia miatt, mégha 2x-es ára is lesz.

Akinek van rá pénze megveszi úgyis.

A baj, hogy most jövünk rá, hogy milyen kicsi volt a magyar fizetés eddig.

Bár azért 144m3 havi fogyasztással nem fagyunk, meg a rezsicsökkentésnek hála. De ugyanakkor keményen megfizetjük az iparba az áremelkedést.

2022. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem mind egy mennyi gáz mert még tudom fizetni, de az hogy a szüleimnek kell küldeni a pénzt mert nem bírják a nyugdíjból fizetni már gázos. Nem azért mert nem bírom kifizetni hanem azért mert nem mindenkinek tudja más kifizetni a számlákat.
2022. szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9.

Ha neked mindegy mennyi,mert ki tudod fizetni és rengeteg ilyet olvasni,hogy nem zavarja őket a rezsicsökkentés csökkentése mert bőven van lé, akkor talán javasolni kéne a kormány felé,hogy veletek fizettessék ki azok rezsiét,akiknek sok.

2022. szept. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!