Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kínos a jobboldalnak,...

Nem kínos a jobboldalnak, hogy a baloldali Partizán már 300 ezer feliratkozónál jár, a saját tartalomgyártóik/influencereik meg senkit nem érdekelnek?

Figyelt kérdés

Tegnap a Partizán nevű, nem titkoltan ellenzéki kötődésű youtube csatorna elérte a 300000 feliratkozót. Ezzel a legnépszerűbb közéleti-politikai tartalomgyártó platmormmá váltak. Teljesen megérdemelten. Évek óta igényes műsorokat gyártanak, profik. Igyekeznek minél objektívek, tárgyilagosak lenni, és ennek érdekében az ellenzéki pártokkal sem finomkodnak. Ezzel szemben a Fidesz gyakorlatilag folyamatosan szénné ég a közösségi médiában. A fiatalok megszólítására szánt Pesti tv akkora bukás lett, hogy meg kellett szüntetni. Ez 2/3 győzelem után különösen kínosnak hat, hogy ennyire nem nézte senki. Rákay Philip még a Partizánt is megpróbálta lekoppintani Patrióta néven. Ez is elhalt érdeklődés hiányában pár hónap alatt. Aztán ott vannak a Facebookos propagandisták, ahol szintén kemény pár ezres követőtáborokra jutnak pár száz likeos bejegyzések. Rádadásul pl. a két szűz fiú, Deák, és Bohár Danika Facebookos hőbörgései alatt sok esetben konkrétan nagyobb arányban vannak negatív kommentek, mint pozitívak. Van még egy Kontra nevű Fideszes youtube csatona kemény 14 ezer feliratkozóval. Ott még a Pesti TV-nél is gagyibb, színvonaltalanabb beszélgetős műsorok mennek. Múltkor megnéztem egy-két videójukat, 4 suttyó egymás szavába ordibálva fröcsögött, miközben körbenyalták a Fideszt. Meg belekötöttek Fókuszcsoport Ádámba is, ami mellett ukrán civilek halálán röhögtek.

Tényleg ez a színvonal a jobboldalon? Hogy lehet, hogy csak ilyen Fair Right, Megadja Gábor, meg Jeszenszky Zsolt féle trógereket tudtak kitermelni? Nem gáz nekik, meg úgy az egész pártnak, hogy Gulyás Marciék simán kenterve verik őket minden tekintetben?



2022. aug. 21. 12:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
19%

"Persze, nyilvűn van egy réteg, akinek bejön a suttyó proliskodás"


na pontosan

fókicsopi ádámot tökéletesen leírtad

2022. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
24%

#35 #38 #kérdező


Hármasban nyomják Stefivel.

/Legalábbis én arra törekednék a helyükben🤷🏽‍♂️/

2022. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
77%

"#35: Az arcára van írva."


Szerintem is irritáló feje van és mocsok dolgot csinál de attól nem tudhatjuk róla, hogy az e.

2022. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
22%

"Szerintem is irritáló feje van és mocsok dolgot csinál de attól nem tudhatjuk róla, hogy az e."


ezt azért érzed így, mert a telexen körbenyalt baloldali tolvajokról készít leleplező anyagokat

csak nem tudom neked ez miért baj, miért érzed személyes sértésnek, hogy a börtöntöltelék korrupt v naszály mártát kicsit megdolgozzák

2022. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 kokakólalájt ***** válasza:
68%

Előre bocsájtom, hogy nem vagyok Fideszes. Ellenben mindkét oldal médiumaiból igyekszem fogyasztani, mivel úgy gondolom, hogy ahhoz kell, hogy kellően tájékozott legyél, meg kell vizsgálnod egy témát minden lehetséges szempontból. Ezt a véleményt politikai szimpátiától függetlenül írom.

A Partizánt követem, azt gondolom, hogy a műsoraik alapvetően jók. Pontosabban a műsorformátumaik. Tényleg el kell ismerni, hogy profin van megcsinálva, igényesen megszerkesztve. Látszik, hogy van koncepció, és munka. Ami nekem ezen a csatornán a legnegatívabb pont, az néha pont a fő host, Gulyás Marci személye. Iszonyatosan sok tud lenni. Jó kérdezési technikája van, de mikor elragadja a hév, túlságosan is benne marad a Woke, PC világában. És nagyon sokszor érzem az interjúinál is, hogy túlságosan is próbálja a saját véleményét, nézeteit ráerőltetni az interjúalanyára. Itt viszont el is érkeztünk a Partizán nagyszámú táborának okára. Ha megnézzük a csatornát, a rengeteg feliratkozó ellenére az olyan formátumok, amik nem interjúk van hogy megrekednek 20-30-50 ezres nézettségek körül. Sok feliratkozó az interjúalanyok személye miatt iratkozik fel. Utána viszont nem fognak olyan videókat is nézni, amiben nem szerepel általuk kedvelt személy. Így tehát egy Helyközi Járat műsorok, vagy az animációs oligarcha kritikák már eleve gyengébb nézettségre lesznek ítélve, és a mainstremebb tartalmak emelkednek ki. Valószínűleg, ha a Pesti TV-be vagy a Kontrába is elmenne Sebestyén Balázs, vagy Majka, neki kis jelentősen megugrana a nézettségük, és a követőtáboruk. Még csak azt sem mondanám, hogy a Partizán a "legnépszerűbb közéleti-politikai tartalomgyártó platmorm" mert szerintem Pottyondi Edina (akit egyébként nagyon kedvelek) szerintem összességében nagyobb nézettséggel rendelkezik, még ha feliratkozószámban kicsit le is van maradva.

Ami a kormányoldalt illeti, akit onnan rendszeresen követek az a Fair Right csatorna. Ő szintén nagyon részletesen, minden témát körüljárva gyártja a politikai tartalmat. Mind a vlog, mind a beszélgetős formátum jól áll neki. Őszintén szólva én Varga Ádámot egy érdekesebb, azonosulhatóbb karakternek tartom Gulyás Marcinál. Hogy aztán neki miért nincs 300000 feliratkozója? Fene tudja, talán tényleg neki is csak Sebestyén Balázsékat kéne meghívnia. Mindenesetre sokatmondó az is, hogy rendszeresen hív baloldali személyeket vitázni, akik valamiért nem akarják vele ezt vállalni.

A Pesti tv egyéb részeit nem nagyon ismerem, pár műsorba még belenéztem, de nem kötöttek le. Jeszenszkyt speciel én is egy trógernek tartom, meg Ábrahám Robit is, aki szintén vezetett ott műsort.

A Kontra nevű csatornán szoktam még követni az Elszabadult hajóágyú című műsorokat. Nekem tetszik, hogy ezek a srácok összeülnek, és sallangmentesen, őszintén beszélnek politikáról. Sőt, ami a legfontosabb: humorral. És itt megint van egy fura kettős mérce balliberális oldalról, mert ők mindig azt hangoztatják, hogy a jobbosoknak nincs humorérzéke, a humor baloldali. Erre most itt van egy humoros jobboldali társaság, és egyből kocsmai suttyóknak vannak megbélyegezve. És azt sem gondolnám róluk, hogy olyan hű de állami támogatásból lennének fenntartva (az szerintem inkább a Megafonba megy) mert a technikai körülményeik láthatóan elég egyszerűek, de nekem így is elég autentikusak. Igen, sokszor még autentikusabbak, mint a Partizán (nem, még mindig nem vagyok Fideszes). Az az ukránok halálán való röhögés, amit a kérdező ír, az nem tudom mi lehetett. De szerintem őket egész egyszerűen nem kell mindig komolyan venni.

Facebookot nem nagyon használok, csak messengert. Úgyhogy az ottani megmondóemberek nekem kimaradtak, úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni.

Mindent egybevetve én gratulálok a Partizán sikereihez, mert szerintem is hiánypótló, de csak ebből hiba lenne azt a következtetést levonni, hogy a baloldalé lenne a közösségi média.

2022. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
0%

1. Az, hogy a legnépszerűbb youtubereknek van 100-200 közötti patronálójuk, a Partizánnak meg 3800 enyhén szólva gyanús. Magyarország nem az a hely, ahol bárkinek összekalapnak havi 12 milkát.


2. Választást kell nyerni nem patronálókat. :)

2022. szept. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!