Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyre csodásabb Magyarországon...

Egyre csodásabb Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
Ti is érzitek, hogy egyre jobb Magyaro-n élni? Én annyi mindent tudok venni, el sem tudom költeni a pénzem, már 3 kecóm van, kiadom őket. Én olyan boldog vagyok! Ti is ezt érzitek?

2022. aug. 21. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Készülünk.
2022. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szülünk.
2022. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan: nem érzitek mennyivel előrébb áll ez az ország, mint a Nyugat? Sokkal gazdagabbak itt az emberek.
2022. aug. 21. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

A kérdés provokatív.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2022. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

4-es, miért volna provokatív a kérdés? orbán viktor Tusványoson elmondta: 2030-ra nettó befizetők leszünk az EU-ban és mi diktálunk a többieknek, mert "aki fizet, az rendeli a zenét"!


Hát akkor a miniszterelnök és bandája szerint egyre jobban állunk, nem???


Ha orbán arra számít, hogy 8 év múlva mi tartjuk el a franciákat, németeket, osztrákokat, mint nettó befizetők, akkor itt minden egyre rózsásabb kell legyen, nem?


NYOLC ÉV múlva szerinte már az EU-ban is mi rendeljük a zenét, annyira dübörög a gazdaságunk!


Ha szerinted ezek a hülyeségek provokatívak, akkor inkább orbán viktort jelentsd a moderátoroknak - mert ő dumál ilyeneket a saját miniszterelnöki szájával!

2022. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a fideszt kéne kivágni és egész jó hely lenne.
2022. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Készülünk!💪 Ma mell-bicepszet tartunk.😆
2022. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2022. aug. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
xDDD
2022. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!