Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert balliberális...

Puzsér Róbert balliberális lett szerintetek?

Figyelt kérdés
Szélsőközépnek, függetlennek, objektívnek nevezte magát, ennek ellenére az utóbbi években azt látom, hogy olyan dolgokról beszél, mint egy ballibsi (melegjogok, keresztény család bírálata, környezetvédelem, védi az ukránokat, nem ellenzi az oroszellenes szankciókat)

2022. aug. 21. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Meleg jogok, azaz emberi jogok. A konzi jobberek annyira elcsúsztak már, hogy a közép is szélső balnak tűnik.
2022. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Puzsér egy szellemi szélhámos, szóf… celeb. Összevissza hablatyol, abból él, hogy mindehol jó akar lenni.

Gondolkodó ember nullába veszi.

2022. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem tartom valószínűk.


Puzsér ebből él kvázi.Volt ő már sok minden.

2022. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nincs független. Hogy ez a szélhámos objektívnak nevezi magát, az nem jelent semmit.

A genderfasiszta nézetek terjesztéséért liberálbolsevik orgánumok jól fizetnek, most ott cseléd.

2022. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
eddig is az volt az a szarkupac . egyik fos műsorában szó nélkül hagyta a következő mondatot "olaszliszkán megvertek egy tanárt" máskor minden szarba beleköt de ebbe nem
2022. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Puzsérrrol mindig is tudtam hogy Róbert !
2022. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Mindig az volt, de ennek ellenére értelmes.
2022. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 meszike91 ***** válasza:
33%
Nem hinném.
2022. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ő maga se tudja. Régebben még b*zizott a műsoraiban, most meg ezek szerint már a melegjogokat pártolja. Érdekes, én sose b*ziztam, mivel bunkóság, viszont nem akarok melegházasságot, mert tradícionalista vagyok. De a múltkor jóbarátjának, FAM-nak is volt egy melegpárti cikke, szóval nem lennék meglepve, ha a balliberálisok fizetnék őket, azért az ő nótájukat fújják.
2022. aug. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Puzsér rosszabb, mint a balliberálisok, mivel az ő többségük se akarja legalizálni a füvet ellentétben Puzsérral.
2022. aug. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!