Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék komolyan gondolta,...

Az ellenzék komolyan gondolta, hogy Gréczy Zsoltból kulturális ügyekért felelős minisztert csinálnak?

Figyelt kérdés
Más ember 57 évesen várja, hogy végre ne kelljen dolgoznia, pihenhessen, de legalábbis nyugiban él a családjával, ez meg huszonéves kislányok után liheg. Elvált, értem én ezt, de akkor miért nem egy hozzá hasonló korú nőt keres, akivel egymást támogatva megöregedhet, miért huszonéves kislányok után lohol, akik a lányai lehetnének? És ráadásul meztelen képeket küldözget magáról. Ő lenne a kultúra pèldaképe? Komolyan?

#erkölcs #ellenzék #Gréczy #DK #Kulturális miniszter
2022. aug. 22. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Azt is komolyan gondolták hogy majd alkotmányt írnak, meg azt is hogy megbuktatták a zorbánt szombaton.

Ők komolyan gondolnak minden marhaságot, de őket már nem veszik komolyan az emberek.

2022. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:
19%
Ha egy Szájer lehetett a keresztény erkölcs magyar nagykövete Brüsszelben a csupasz valagával, akkor miért ne?
2022. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miniszter lehessen, ahhoz a jelenlegi kormányt le kellene váltani. Ismerve az árpilisi választás eredményét, erre mekkora lehet az esély?
2022. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szájer és Borkai is legalább ilyen erkölcstelenek, meg Kaleta is, sőt rosszabbak, de attól ez nem teszi meg nem történtté azt, amit Gréczy csinált. Nem hiszem, hogy ez lenne való kulturális miniszternek, ezt párthovatartozás nélkül is mondom. Az én volt egyetemi tanárom Dr. Kőfalvi Tamás például szintén baloldali politikus. De talpig úriember, történész, egyetemi tanár is amellett, hogy politikus. Normálisan neveli a gyerekeit a feleségével, nem kajtat huszonéves lányok után. És szerintem több ilyen is van ellenzéki oldalon is.
2022. aug. 22. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

4

Nem ők a téma, hanem Gréczy minisztersége. Ehhez kormányváltás kellene, amire az eddigi választási ellenzéki eredményekre tekintettel, semmi esély.

2022. aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hypno ***** válasza:
87%

#4


A válás és a korkülönbség nem az erkölcstelenség ismérvei. Az emberek egy része együtt öregszik meg azzal a párjával, akivel fiatalon kerül össze, a másik részük meg nem.


Nekem is a 20-30 közötti lányok tetszenek 20-30 éves korom óta. Ebben nem változott az ízlésem. A "korban hozzám illő" nők nem az én zsánereim.

Meggyőződésem, hogy a korban hozzám illők is a fiatal srácokra gerjednek és nem rám.

2022. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!