Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hazafiak! Ti is boldogan...

Hazafiak! Ti is boldogan fizettek három négyszeres árat mindenért, csak hogy a nagycsaládosoknak jobb lehessen? Csok, ingyen Dacia stb?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 05:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom nincs gyereke, mert eldöntötte, hogy amíg egyedül nem tudja eltartani,a szomszéd költségére nem csinál párat.
2022. aug. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%

"Én veszem a házukat?"

Igen, a te adódat adják nekik oda támogatásnak.

[link]

2022. aug. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki érti.
2022. aug. 23. 07:01
 4/23 anonim válasza:
73%
Tavaly év vége körüli Eu felmérés alapján Magyarországon az elmúlt 5 évben 190%-os ingatlan áremelkedés volt, miközben a nyugat európai országokban 150-170%. Így az eltérés összefügghet a család támogatásokkal és a forint folyamatos gyengülésével is.
2022. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
69%

Kedves csalados kommentelo, es neked miert kene olcsobb legyen egy haz, mint nekem? Hagyjuk mar. Azert mert sikerult osszegyapni egy gyereket? Ami minden állatnak megy, gondolkodas nelkul? Es csak azert mert 0 egzisztenciad van te segelyre szorulsz, az hogy nekem ugyanugy 30-40 ev kitermelni mar csak egy hulladek lakast is, az meg smafu? Nem csalad tamogatas kene, hanem valami eletkezdeti tamogatas mindenkinek 18-30 eves kora kozott, vagy alapbér kb havi 2-300 kilo mert ennyibol lehet megelni, hogy legalább lakhatasra, rezsire, meg kajara ne kelljen kolteni, es akkor amit keres munkaval penzt az ember azt elkolthetne amire szeretne meg felretehetne hazra, kocsira, nyaralasra. Persze nyilvan ezzel (is) sokan visszaelnenek, de alapbol kit erdekel a te csaladod ember? Oldd meg! Ne az en kontomra...vicc.


26/F (meg a 25 alattiaket se kaptam, utanam vezettek be...)

2022. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Én mondjuk családosként jól rábsztam a csokkal meg zöldhitellel.

Ennek köszönhetem, hogy nem tudok házat venni.

Ha nem lennének a támogatások, már rég lakhatnék a családi házamban, így meg kilátástalan, a panelben rohadunk meg, úgy felverték az árakat a támogatások.


#8: az elmúlt 10 évben településtől függően 400-2000%-os áremelkedés volt.

2022. aug. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Igen.

Ezeket a támogatásokat dolgozó emberek tudják igénybe venni.

Remélem bővítik a kört.

2022. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Mindenért három-négyszeres árat? Jó vicc.

Aztán mi mindenért kell három-négyszer annyit fizetned? Sorold már fel.

2022. aug. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%

8.


Hagyd, látszik, hogy magas neki a matek.😂

2022. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Igen. Egy nagycsaládos.
2022. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!