Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok ezt a javaslatot?

Támogatnátok ezt a javaslatot?

Figyelt kérdés
Aki liberálisan, baloldalian, zölden neveli a gyermekét, attól elvenni a gyerekeket, és keresztény-nemzet-konzervatív érzelmű állami gondozottak javító intézetébe zárni ezen gyerekeket. Addig a szüleiket átnevelő táborba kellene küldeni, sőt ezen szülők minden ingóságait államosítani kellene, és aztán értékesíteni, hogy a vagyonukkal segítség az államadósság elleni küzdelemben ezek az áruló szülők, plusz törlesszék az eltartásuk költségeit.

2022. aug. 23. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ön elmebeteg?
2022. aug. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

"Aki [...] baloldalian [...] neveli a gyermekét"

"minden ingóságait államosítani kellene"

Kissé mint ha ellentmondásos lenne a kérdésed :D

2022. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
kérdező! neked egy nagyonjó elmeorvosra van szükséged.
2022. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
xDDD
2022. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Én azt a javaslatot támogatom, hogy az összes elmebeteg retardjobbert gyűjtsék össze a pick szalámi gyárba, és darálják le kutyakajának, legalább valami hasznuk lesz életükben egyszer :D
2022. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Jobboldaliként sem.

Sőt, ennél kommunistább javaslatot rég láttam.

2022. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez hülyeségnek hangzik.
2022. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
62%
Ez a javaslat vagy minek nevezzem egy leheletnyit sem számít keresztény javaslatnak és nem azzal kellene elérni az átnevelését, hogy javítóintézetbe küldik a gyereket és a szülőt, sőt annak a világnak semmi értelme nem lenne ahol mindannyian ugyanazt gondoljuk és nem különbözünk sem a gondolkodásmódunkban sem az erkölcsünkben. Isten ilyennek teremtette az embert nem lehet vele mit kezdeni. Szerintem ezt az ötletedet még a nácik se támogatnák, a mai világban maximum az ukrán állam, de lehet, hogy még az amerikai a német a brit és a lengyel is beállna mögéd.
2022. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkit lepontoztam cigok
2022. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!