Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ma bejelentett megajoule...

Árokpart kérdése:

A ma bejelentett megajoule kedvezmények gáz esetében nagyjából hány köbméter többletet jelent havonta?

Figyelt kérdés
Ugye eddig 144 köbméter volt a limit. A ma délután bejelentett joule érték nagyjából mennyivel viszi fel a limitet havonta ha átszámítjuk köbméterbe? Tudom, hogy sokan biztos azt mondanátok, hogy számoljam ki, de most este őszintén nagyon nem vagyok jól, lebetegedtem sajnos és nincsen kedvem számolgatni. Köszi ha megmondjátok.
2022. aug. 23. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Neked majd Bertalan Attila ENSZ csapatai hoznak gázt, amúgy nem jár semmi.
2022. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
:)))
2022. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
szegény árokpart annyi év üvöltése után, hogy a rezsicsökkentés az átverés hogy belebetegedett, hogy véget érhet...
2022. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Tüntetni voltál, árokpart? Azért annyi előnye van manapság az ellenzékiségnek, hogy a tömegiszonyos is bátran kimehet tüntetni.
2022. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:)))))))
2022. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a számládat, azon rajta van a fogyasztásod MJ-ban is, ahhoz tudod viszonyítani.
2022. aug. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!