Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fulladhatott ilyen kínos...

Hogy fulladhatott ilyen kínos nagy kudarcba a baloldali gazdatüntetés?

Figyelt kérdés
A Baloldal direkt hergelte az embereket, hogy menjenek el a baloldali gazdák által szervezett baloldali tüntetésre. A baloldal úgy adta el ezt a röhejesen elbukott baloldali tüntetést mintha kormányváltás lenne a vége. A baloldal több mint 4000 traktor ígért a baloldali fellegvárba: Pestre, hogy a forgalmat akadályozva a baloldali Pesten a hihetetlenül gyenge baloldali vidéket képviseljék. És mi lett belőle kedves baloldal? Semmi. a baloldal csúnya kudarcot vallott megint, 10 ember 0 traktor, a baloldali gazdák sehol, a baloldal sehol, a baloldali Pestiek sehol. A baloldal sportot űz az ultra ciki baloldali tüntetések szervezéséből? Nem veszi észre a baloldal hogy a baloldali emberek is már csak nevetnek a Magyar baloldalon? Mikor lett ennyire kínos a baloldal?

#ciki #baloldal #gyúrcsány szál
2022. aug. 23. 22:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
78%
Hazudsz, vót traktor. Egészen pontosan 1,5, mert az MTZ az egynek számít, a TZ4K az inkább kerti traktor, úgyhogy 0,5-nek. És igazi állatok is voltak, nemcsak a rendezők, hanem egy egész csord..kond..vagyis egy darab csüngőhasú malac.
2022. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
60%

#10 Ajánlom figyelmedbe ezt a két cikket: [link]

[link]

Én amikor megtudtam, hogy ő a "szervező", mindjárt tudtam, hogy egy nagy kamu az egész.

2022. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
34%

"ahogy vered magad a földhöz kisírt vörös szemekkel, habzószájjal orbánozva"

Te igy szoktad? :) Mindenki magabol indul ki.

2022. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem is Fideszes szervezés volt.


A gyanú akkor erősödött meg bennem amikor megtudtam, hogy a főszervező sátrat állított és ott éjszakázott napokig.


Annyira egyértelmű, hogy ezért jól le lett fizetve.

Ha baloldali szervezésű lett volna senki nem állna ott napokig és várna a semmire. Látszik, hogy a baloldalt próbálják foggal-körömmel lejáratni.

2022. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
37%

" a baloldalt próbálják foggal-körömmel lejáratni."

Megy az segítség nélkül is.

2022. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk én a pedagógusok szagszervét borítanám fel első körben. Februárban a kanadai trukkerek szopatták be őket, márciusban, putin, augusztusban trakktorosok.
2022. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
50%
Egyik baloldali párt se kérte ki magának, hogy nem ők szervezték.
2022. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
28%

#17

De azt se mondták, hogy ők. Mindenesetre ha bejött volna a dolog, rátelepedtek volna az egészre, mint a zöld légy a lótrágyára. Ott voltak a kis hátizsákos belpestiek azért hátha mégis megvan a kritikus tömeg. Mivel jelenleg önálló ötlete nincs a baloldalnak, Saul Alinsky óta az a módi, hogy mindegy hogy mire, parazita módon rá kell telepedni bármilyen megmozdulásra, amikor majd a tömegben röpködnek a kövek meg a molotov koktélok, akkor már a kutyát sem fogja érdekelni. hogyan is kezdődött az egész. A lényeg, folyamatos nyomás alatt tartani a hatalmat, ha meg hibázik akkor azonnal lecsapni rá.

2022. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
33%
#17 Mert nekik semmi közük nem volt hozzá, és mivel tudták jól, hogy ki ez az ember, ezért inkább visszahúzódtak. Csak a tájékozatlan ellenzéki szavazók lelkesültek be, meg néhány - ki tudja, hogy milyen oldali - firkász biztatta őket. Azok az ellenzéki politikusok, akik mégis megszólaltak, inkább figyelmeztetni próbáltak, mint pl. Jámbor András is. Csak sajnos a föllelkesült szavazók nem hittek nekik.
2022. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
35%
Hagyjátok már ezt a mentegetőzést, ember! Ellenzéki tüntetés akart lenni, felsült, ennyi. Mit kell ezen annyira izélni?
2022. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!