Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy fulladhatott ilyen kínos...

Hogy fulladhatott ilyen kínos nagy kudarcba a baloldali gazdatüntetés?

Figyelt kérdés
A Baloldal direkt hergelte az embereket, hogy menjenek el a baloldali gazdák által szervezett baloldali tüntetésre. A baloldal úgy adta el ezt a röhejesen elbukott baloldali tüntetést mintha kormányváltás lenne a vége. A baloldal több mint 4000 traktor ígért a baloldali fellegvárba: Pestre, hogy a forgalmat akadályozva a baloldali Pesten a hihetetlenül gyenge baloldali vidéket képviseljék. És mi lett belőle kedves baloldal? Semmi. a baloldal csúnya kudarcot vallott megint, 10 ember 0 traktor, a baloldali gazdák sehol, a baloldal sehol, a baloldali Pestiek sehol. A baloldal sportot űz az ultra ciki baloldali tüntetések szervezéséből? Nem veszi észre a baloldal hogy a baloldali emberek is már csak nevetnek a Magyar baloldalon? Mikor lett ennyire kínos a baloldal?

#ciki #baloldal #gyúrcsány szál
2022. aug. 23. 22:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
35%
#20 Elolvastad a két cikket, amit belinkeltem? De nagyon sok cikket találhatsz a neten a "szervezőről". És ezt az ellenzéki politikusok tudták, hiszen egy nagyon elhíresült figura, és sok párt környékén megfordult már. Egyáltalán nem ellenzéki tüntetés akart lenni.
2022. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
60%
Megérkezett egy traktor 😂😂
2022. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
40%
#20 Hát nekem ugyan nincs miért "mentegetőznöm", mert én előre szóltam. Az már más kérdés, hogy jól le is lettem pontozva: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..
2022. aug. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a Mi Hazánk gaztette volt.
2022. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 Dzsonszi ***** válasza:
76%
Azért az elgondolkodtató, hogy a baloldal annyira vállalhatatlan, hogy már a saját szavazóik se akarják elhinni, hogy tényleg erre szavaznak és inkább azzal hitegetik magukat, hogy a Fidesz szervezte, ez a Fidesz embere. Lassan már nem lesz párt, ember a baloldalon akit nem fideszbérenceztetek le.
2022. aug. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
82%
#25 Mert ő tényleg a Lázár haverja. Régebben tényleg sok párt környékén megfordult már, volt ő már fideszes, fiatal baloldali, MSZP-és, és DK-ás is, de mindenhonnan kirúgták. Hosszú évek óta meg már lázár mellett kötött ki. Nyugodtan utána kutakodhatsz a neten, rengeteg cikket fogsz találni róla. Korabeli cikkeket, nem most utólag írták őket lejáratás céljából. De ugyanúgy évekkel ezelőtti cikkek azok is, amiket ide belinkeltem. Szerinted a "baloldalnak" mért lett volna érdeke már évekkel ezelőtt lejáratni a saját emberét? Inkább az az elgondolkodtató, hogy az ellenzéki szavazók hogy tudtak ennyire bedőlni egy szélhámosnak, hogy még Jámbor Andrásnak sem hitték el, hogy ki ez az ember.
2022. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

#25

Pontosan!

2022. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
70%

"Mert ő tényleg a Lázár haverja. Régebben tényleg sok párt környékén megfordult már, volt ő már fideszes, fiatal baloldali, MSZP-és, és DK-ás is,"


mint kb a teljes balos galeri úgy ahogy van

csak mondjuk Csintalant meg imádjátok az orbánfób dumái miatt, pedig megjárta már ő is az összes pártot

2022. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Dzsonszi ***** válasza:
70%
#26 De a Fidesznek miért érné meg ez? Ha lebuknának, hogy az ő beépített emberei ál-tüntetéseket szerveznek, hogy lejárassák a baloldalt, azzal elég nagyot buknának. Nyerni meg sokat nem nyernének vele, az embereknek nem kell bizonygatni, hogy ilyen szerencsétlenek a balos politikusok, elintézik azt saját maguk is. Egyébként volt már MZP, Karácsony, Jakab mindenki Fideszbeépített ember, most Jakab az egész Jobbikot Fideszcsicskázta le, mindenki a másikra mutogat, Fideszezi. Tiszta Mónika show amit művelnek.
2022. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
#29 Valószínű így akarták megúszni, hogy egy tényleg komolyabb tüntetés legyen augusztus 20.-án. De lehet, hogy csak a pali egyedi ötlete volt, amilyen hülye még az is kitelik tőle.
2022. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!