Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, hogy Európa...

Mit gondoltok, hogy Európa top3 leggazdagabb országában, meg a világon is elsősorban a romákkal azonosítják a magyarokat?

Figyelt kérdés

Netes játék közben beszélgettem egy norvéggel. Amit megmondtam neki, hogy magyar vagyok, azt kérdezte hogy jujj ugye te nem az utcára szokták szarni? Mondom mi van? Állítólag ez valami hír ott, hogy magyar romák Oslo-ban oda piszkítottak az utcákra és ott csöveztek, a norvég rendőrség meg egyszerűen dermedten állt előttük mert az emberiség ilyen igénytelenségét ott fent Norvégiában még életükben nem láttak. Bár forrást erről nem találtam, de azért megrázott a dolog.

Dániában viszont dokumentált tény például, hogy az egész bűnözés kronológiájában néhány évvel ezelőtt fordult elő egész Dánia történetében először kábellopás, ami miatt késtek a vonatok amit ott baromira nem szoktak. Az elkövetők természetesen magyarok voltak, azaz magyar romák.

Svájcban meg arról vagyunk híresek, hogy odament jó pár vonatnyi roma, és ugyanazzal a szöveggel próbálták atbaxni a hatóságokat, hogy ők menekültek őket üldözik és meg akarják ölni Magyarországon csak azért mert romák. Kanadában ezt beszopták és menekült státuszt adtak a romáknak anno, Svájcban volt annyi eszük hogy megmondták nekik az EU-ban nincs fajüldözés, menjenek haza ahonnan jöttek.

Svájc, Norvégia, Dánia.. a három leggazdagabb Európai ország ami nem csak adóparadicsom, mind a romákkal azonosít minket. Kanada úgyszintén, amelyik szintén a világ egyik legélhetőbb országa.

Mit szóltok ehhez?



2022. aug. 23. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Jártam Európa összes országában, dolgoztam együtt nagyjából 30 európai és ugyanennyi Európán kívüli országbéli emberrel és nem, nem így van, a kurucinfó olvasása helyett menj inkább ki a szabadba.
2022. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Manapság már szégyen magyarnak lenni.
2022. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
#2 Az szégyen, hogy ilyenek is vannak közöttünk, mint te.
2022. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja basszki, meg még azt is mondta a norvég, hogy bemondták a tévében hogy Magyarországon ez mindennapi. És mutattak valami felvételt Budapest belvárosáról ahol csövesek fekszenek egymás hegyén hátán, és ürülék szag van minden 10-20 méterenként. Tehát egyértelműen magyar jelenségnek írták le ezt. A norvégok azt hihetik, itt ez tipikus. Mi így élünk. Szégyen.
2022. aug. 24. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyunk túl népszerűek, az fix. Egyszer mikor egy francia diszkóban megtudták, hogy magyarok vagyunk, valami francia hapsi ott beszélt valamit, fenyegető hangnemben, meg Orbán nevét emlegette és lökdösött minket.
2022. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Biztos homoszexuális volt
2022. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
#4 Az a szégyen hogy valaki ilyen hülyeséget tesz a norvégok elé. Azt szidjad aki ilyen képet mutat a magyarokról és ennyire torzan tájékoztat másokat, ne minket akiknek semmi közünk sem ahhoz aki félretájékoztatja a nézőit, se azokhoz akik olyan hülyék hogy el is hiszik.
2022. aug. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez legfeljebb a kormányunk miatt lehet, aki folyamatosan minden nyugati országgal cigánykodik, aztán megválasszák zsinórban kétharmaddal. Én is azt hinném, hogy dzsipókból áll az ország.
2022. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Mit vártál, az összes oldalon utálják a magyarokat. Köszönd meg orbán úrnak és híveinek.
2022. aug. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek. Mert külföldi angol nyelvű oldalakon, ahányszor magyarokról van téma elkezdenek c.g,ny.zni. És úgy gondolják magyarországon csak c.g.ny.k élnek. Úgy hívják orbánt g.psy king.
2022. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!