Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a kormány célja ezzel a...

Mi a kormány célja ezzel a fura IQ teszttel? Mi a véleményed erről?

Figyelt kérdés

[link]


Elég bizarr...



2022. aug. 25. 09:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból felmentem a Testometrica oldalára, de át kellett állítanom angolra, mert oroszul nem tudok. Hát vicces tesztsorok vannak, én ezek után nem vennék komolyan tőlük egy IQ tesztet, csak egy pár a teljesség igénye nélkül:

"Am I pretty? Quiz for women"

"What's your future boyfriend's name?"

"Who were you in your past life?"

"Harry Potter Sorting Hat Quiz"

[link]

2022. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

9

Ezt akár lehetne érzékelni egy országgyűlési képviselő választáskor is. De az áprilisi szavazáskor egészen más eredmény született.😳

2022. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Ez komoly, basszus...


Gondolom, hogy bebizonyítsák Brüsszelnek, hogy az oktatásra mindenféleképen szükséges, hogy a zemberek manikát kapjanak, mert nekünk az jár, és így találnak okot rá, aztán megépül belőle vagy 5 helyre ismét 32 stadion.

2022. aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ha a teszt orosz akkor szar is, ráadásul a Fidesztől jót ne várjunk oktatás terén.
2022. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, a célját nem tudom, de egy biztos: szar módszer!
2022. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, ha 50+os miniszterek elkezdik hasnzálni a facebookot.

Rákattintanak minden szarra és azt hiszik, hogy azok valós tesztek.

Még szerencse, hogy a "ezt csak a népesség 1%-a tudja megcisnálni" típusú "tesztekre" még nem találtak rá.


Egyébként már akkor gynaús lehetett volna a dolog, amikor pár éve a nemzeti konzultációt regisztrációhoz nem kötött Google kérdőíven töltették ki....


Ennél én, egy délután alatt igényesebb és megbízhatóbb felületeket hozok létre....

2022. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hypno ***** válasza:
100%

#9


Valóban.

És a feltételezésed ráadásul nem egy prekoncepción alapul, hanem több év tapasztalatán, amit a saját bőrödön éreztél.

2022. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!